Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van valami fura szokáso...

Nektek van valami fura szokásotok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 18:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
-Mindent sorba teszek,nem szeretem ha valami rendezetlen.-Lefekvés előtt,mindig készítek magamhoz innivalót,és előtte elmegyek pisilni😂-Amikor beteg vagyok,képes vagyok egy zsebkendőt használhatatlanná fújni,de amikor nem vagyok beteg,egy fújás után kidobom😂-Fogmosáskor először vizes fogkefével átmosom a fogam,utána pedig fogkrémmel😂Nekem ezek a szokásaim😂
2016. aug. 25. 20:08
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem még kiskoromban volt, amikor anyukám vitt a biciklin a háta mögött és tanultam az ábécét akkor a kocsiknak a rendszámtáblájáról olvastam le a betűket és azokból kipótólva új szavakat raktam össze, ezt még most is néha csinálom, jó kis agymunka- pl. dne-115 denehéz, vagy dinner-ami eszembe jut, asszociálni szoktam. kiskoromban meg neveket raktam össze, betűkből random. felnőttkori fura szokás, ha elmegyek pisilni akkor egyúttal kifújom az orrom a wc-n :D
2016. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nézem a női meztelen lábfejeket, mert szépek.
2016. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden ruhacimkét megnézek, szeretek összeenni mindent, mindig felkapcsolom a wc-ben a villanyt, még akkor is, ha világos van, mindig bevizezem a fogkefét
2016. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ágyon gyürödt a lepedő na azt ki nem állhatom... még szex közben is volt már olyan, hogy igazgattam a lepedőt magam vagy a bárátnőm alatt :D
2016. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!