Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valami fura szokásotok?...

Van valami fura szokásotok? Mi az?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 12:05
1 2
 1/15 Tom Benko ***** válasza:
Igen. Szeretek feladatokat megoldani.
2012. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyeneket? :D
2012. jún. 26. 12:27
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálad mi számít furának?


Nálam lehet pont az a normális.

2012. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 DDD97 ***** válasza:
egy nap átlagosan 16 különböző pohárból iszok..:)) :DDDDd kb. óránként veszek elő másik poharat és ezeket szétszórva teszem le az egész lakásban... 2x ugyanabból a poharamból nem iszok. :D ha vendégségben vagyok, pár óra után kérek egy másik poharat. :DDDD
2012. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szeretem birizgálni a hajamat, a szemöldökömet.

Mindig megszagolom a könyvek lapjait, imádom a szagukat.

Utálok pohárból inni.

Sok wc papírt használok egyszerre.

Utálok zsebkendőt vinni magammal, mert sosincs rá szükségem, és csak foglalja a helyet a zsebemben/táskában.

Imádom a nagy viharokat.

Most ennyi jutott eszembe :D

2012. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most, hogy így elgondolkodtam rajta, elég sok berögződésem van. pl. gyakran visszafordulok lenyomni a kilincset, holott emlékszem, hogy bezártam az ajtót.
2012. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6. voltam. eszembe jutott egy másik, ami már azóta van, mióta az eszemet tudom. Kényszeredetten hozzá kell érnem bizonyos anyagokhoz. pl. papír boltban vagyok és látok sok különböző színes kartont, meg kell hogy tapogassam, hogy érezzem a struktúráját, vastagságát. Vagy az áruházban tárgyakat, (főleg műanyag felületeket) ha szemre nem tudom elképzelni milyen a tapintása, muszáj hozzá érnem. Főleg a matt dolgok vonzanak. Ezt még a férjem sem tudja rólam, csak ilyenkor mindig rám kérdez, hogy Mi az? Meg akarod venni? Erre én zavartan: nem nem, csak nézegettem. Lehet az akár kézi szerszám is fúrógép vagy bármi, Azért kell hozzá érnem, hogy pl. az a kis fekete rész ahol markolod, kemény műanyag, vagy olyan puha, gumis bevonat.
2012. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 perfectlie ***** válasza:
Ha egyik oldalammal(pl. jobb kezemmel)hozzáérek valakihez/valamihez akkor a másikkal is kell.Ugyan ez van periférikus látással is.Ha vizes a cipőm talpa akkor végignézem a nyomokat amíg el nem tűnnek.Páros végződésű kortyot iszok csak.Mindig jobb lábbal lépek fel/le az utolsó lépcsőfokra.
2012. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tom Benko ***** válasza:
Mat/fiz/kém
2012. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt mindig kikészítem a zoknimat holnapra, (ne kérdezd miért, én se tudom nagyon) mindig mindent megszaglászok, elalvás előtt nem tudok anélkül elaludni, hogy el ne mondjak egy szöveget magamban. (amit én találtam ki) Nos, azt hiszem, itt én vagyok a legfurább. :S
2012. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!