Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyikőnk sem változtat....

Egyikőnk sem változtat. Melyik rosszabb? 15L

Figyelt kérdés
Anyukámmal nem jövök ki jól. Állandóan veszekszünk, pedig féléve még minden rendben volt. Azóta én cigizek rendszeresen. néha rajtakap és kiakad. de nagyon ki akad. szerintem túlreagálja. neki viszont van egy palija. akinek van felesége és családja. én ezen akadtam ki. sőt ő ezt magától el se mondta. csak lebukott. melyik rosszabb, és mi az ami megbocsajtható?

2016. aug. 26. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintrm a cigi rosszabb
2016. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Egyik de jó dolog, de ha cigizel azzal magadnak ártasz nem anyukádnak. Én is cigiztem 15 évesen, alig bírtam letenni amikor már érettebben gondolkodtam.
2016. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.. Bocsi elgépeltem :D
2016. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehoogy. Szerintem az sokkal rosszabb amit az anyukád művel.. Szérszed egy családod ahol gyerekek is vannak..

A cigiről még le lehet szokni, de ha az anyád palija lebukik, abbol már nem lesz jó család.

De megértem anyukád is, hogy 15 éves lánxa cigizik, talàn ha leszoknál javulna a kapcsolatotok.

2016. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy anyukád mit csinál nem jogosít fel téged hogy lázadj ellene, sem azzal hogy cigizel sem mással. Meg amúgy is miért dohányzol 15 évesen? Azért mert a többi hülye tini is ezt csinálja? Rohadtul nem menő, inkább szánalmas... Ettől egyikőtök sem lesz felnőttebb. És az értelmes fiúknak sem fogtok tetszeni, max az agyatlan népszerű felszínes gyökereknek akik majd jól átvágnak. És egyébként is teljesen éretlen viselkedés ez. Arról nem is beszélve hogy egyrészt drága másrészt 40 éves korodra tüdőrákos leszel. Hallgass anyukádra a dohányzást illetően. És ne hasonlítgasd az ő dolgait össze a tiédekkel. Teljesen felesleges. Ha én most megölnék egy embert és azzal nyugtatnám magam hogy dehát Hitler még több embert öletett meg az mentesítene engem a tetteim alól? Nem! Legfeljebb önmagamat győzködném ezzel és kicsit enyhítene a bűntudatomon de mások ettől még ugyanúgy egy sz.rnak tartanának. És jogosan!
2016. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindketten hülyék vagytok, mint a segg, konkrétan a bölcsis szint legalja a másikra mutogatni, hogy ő a rosszabb, ezért én vagyok a szent... Te azzal törődjél, hogy leszokja a dohányzásról, aminek az ég világon semmi előnye nincs a nem dohányzással szemben.
2016. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!