Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi frusztrált,...

Miért van ennyi frusztrált, konok és egyben mimózalelkű ember itt a GYK-n? (meg a mindennapokban)

Figyelt kérdés
Tegnap írtam ki egy kérdést, amiben arra akartam választ/véleményt kapni, hogy egy bizonyos olimpiai úszónőnket sokan miért tartják olyan szépnek. Én is leírtam, hogy szerintem mi az igazi női szépségideál, de 5-8 komment után valamelyik macskajancsinak megsértettem a szent véleményét és egyből jelentette a kérdést. A moderátor meg értelemszerűen azonnal törölte valami mondvacsinált okra hivatkozva (amit a kérdések többségénél simán el lehetne játszani, mert a társkeresési/emberek kategóriánál szinte mindegyikbe bele lehet magyarázni, hogy provokatív/szexista). Már ott tartok, hogy inkább semmit nem írok (vagy legalábbis nagyon primitív kérdéseket), mert lassan az sem elég ha 600x átnézem, hogy nem-e sértek meg-e vmilyen szabályt és akkor sem biztos, hogy megéli a másnapot. Szóval arra kérlek benneteket (azt is aki jelentette a kérdést), hogy írjátok le, sokaknak miért van késztetése, hogy minden olyan kérdést jelentget a moderátornak, ami nem a szája ízének megfelelő? Tényleg csak a véleményekre vagyok kíváncsi, és senkit nem akarok megsérteni. Ha ez a kérdés is törlésre kerül, akkor biztos, hogy lehidalok. Pedig egész jó kis topikok vannak itt, csak sajnos az ilyen spicli emberek miatt nem lehet az őszinte szubjektív véleményeket leírni.

2016. aug. 26. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

már mindenki unja a baromi unalmas olimpiai hülye kérdéseket valószínűleg ezért törölték...

nekem is elegem van már az állandó ilyen hülyeségekből, de nem jelentem, inkább rá sem kattintok...

de aki naponta felrakja tiltanám a moderátorok helyében...

nem véletlen lehet kiemelni kérdést, de szóról szóra fent van naponta ugyanaz a 2-3 kérdés...

baromi unalmas már...


23F

2016. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem te nagyon összekevered a kérdésemet egy másikkal.
2016. aug. 26. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

#2:

lehetséges, de a tököm tele van már az olimpiai úszónős kérdésekkel :D

állandóan kérdezgetik 2 kategóriában is, hogy "mennyire szexi XY?" meg hasonlók...


23F

2016. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Na látod pont erről a szubjektivitásról beszélek. Lehet, hogy más pl. szívesen ír véleményt és nem idegesíti. Mondjuk én csak az "Emberi tulajdonságok", "Társkeresési problémák" kategóriába szoktam írni és még nem találkoztam olyan kérdéssel, hogy XY olimpikon mennyire szexi. Persze az objektív elbírálás az admin feladata lenne, pont azért, hogy ne érzelmi alapon kerüljön törlése egy adott kérdés.
2016. aug. 26. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Meglehetosen szubjektiv, hogy kinek mi a szepsegudeal. Ertelmetlen ilyen kerdeseket kiirni. De teny, hogy felesleges toroltetni.


Sok ember anonim forumokon eli ki a napi feszkot. Az ilyen gyk meg hasonlok vonzak a retardokat.

2016. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Igen, ha valaki talál kivetnivalót a kérdésemben, nem baj, nyugodtan lehet törölni. Úgyis csak a véleményekre szoktam kíváncsi lenni. Nem dől össze a világ. VISZONT, hogyha sorozatos törlésre kerülnek a kérdéseim, akkor engem az oldalról is bannolnak, csak azért, mert néhány infantilis h****gyerek azzal éli ki magát, hogy jelentgeti a neki nem tetsző kérdéseket, az admin meg a felfogásából adódóan tényleg azt keresi, hogy milyen szabályt követtem el, és belemagyarázós alapon persze, hogy rá lehet fogni egy társkereséssel kapcsolatos kérdésre, hogy provokatív. Ebből rövid idő alatt összegyűlik 3-4 és repülök is (azt sem tudom mi alapján törlik végleg a felhasználót). Vagy legyen az, hogy csak akkor járjon felhasználó ban, ha 2-3 alkalommal is rengetegen jelentik a kérdés (tehát teljesen objektív módon nevezhető szabálysértőnek). De így csak az van, hogy a többi felhasználó kénye kedve szerint szórakozhat a "profilommal".
2016. aug. 26. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért törölték a kérdésedet ,mert a modiknak ,vagy csak modi bácsinak/néninek nem jön be Hosszú Katinka. Ennyi. :D
2016. aug. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!