Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem kedvelek egy hírességet...

Ha nem kedvelek egy hírességet és kijelentem miért mindig azzal jönnek a rajongók hogy irigy vagyok rá és soha nem érek el annyit mint ő?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes.. beszélgettél már azzal a hírességgel? Vagy csináltatok együtt valamit, hogy így kijelented, hogy nem kedveled? :D

Rengetegen elfelejtik, hogy a hírességek is emberek, és nekik is van magánéletük amit a paparazzik osztanak csak meg. Az alapján kár valakit azonnal leszólni.


Azért jönnek vele mivel, mint írtam, úgy szólod le, hogy egy szót sem tudsz róla. Emellett egy híresség oldalán senki sem a "negatív" emberkékre kíváncsi, aki utálja nem megy oda kijelentgetni dolgokat, meg nem is foglalkozik vele. Maximálisan ignorálja az életéből.

2016. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"azzal jönnek a rajongók hogy irigy vagyok rá és soha nem érek el annyit mint ő?"


Inkább Győzike/Herby féle "hírességek" rajongói szokták mondani: irigy,csináld utána..stb :-D

2016. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyáltalán nem értek egyet. Egyrészt a hírességek saját maguk is partnerek abban hogy a magánéletüket kiteregessék, mivel ettől csak még népszerűbbek lesznek és állandóan beszédtémát szolgáltatnak a hülye embereknek, akiket ez érdekel... Másrészt szerintem igen is fontos, hogy elmondjuk a véleményünket valamiről ha pozitív ha negatív. Aki azzal jön hogy "irigy vagy és csináld utána" az egy idióta. Mivel véleményszabadság van, nem kell ahhoz zenésznek lenned, hogy elmondd az esetleges negatív véleményed egy dalról és az előadójáról. Attól hogy valaki alkot valamit még egyáltalán nem biztos hogy az alkotása értéket képvisel. Sőt elég sok esetben semmitmondó vackokat erőltet rá a média az emberekre, amik ártanak. Főleg hogy rengeteg az erkölcstelen, alpári szemét amivel a fiatalokat mérgezik... Szó nélkül kéne ezt hagyni? Nem! Igenis mondja ki mindenki arról ami szemét, hogy szemét. A negatív vélemény megformálása nem feltétlenül csak irigységből történhet, hanem felelősségből mások iránt is. Vagy egyszerűen abból hogy értelmesebb dolgokra vágyik az ember.. nem pedig olyasmire amiket a tinik meg a gyári munkások szellemi szintjére terveztek...
2016. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a rajongók azért rajongók, mert szerintük a rajongásuk tárgya a nonplusultra, amit ő csinál az tökéletes.
2016. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló, a logikádat követve, mások miért mondják egy hirességre, hogy szeretik? :D Nem hiszem, hogy az összes rajongó találkozott már élőben az imádott sztárjával és akár egy szót is beszélt vele.
2016. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Na vajon miért? Mert ha nem kedvelsz valakit akkor normális esetben nem foglalkozol vele, ha már foglalkozol vele akkor ott más is van a háttérben, ami bizony többnyire az irigység...
2016. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Akkor ha egy beszélgetés során szóbakerül XY és én azt mondom, hogy nekem nem szimpatikus, mostmár tudni fogom, hogy tudat alatt irigy vagyok rá.
2016. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki korpa közé keveredik,azt megeszik a disznók.

Én pl. Kim Kardashiant és Rihannát nagyon nem szeretem.

Kim egy felkapaszkodott c..ánylány,van egy férfias festett feje,egy szakajtókosár nagy valaga,rövid,tuskó lábai,abszolút nem értem,hogy mit csodálnak rajta. Nálam az irigyelt nő nagyon nem itt kezdődik. A két nagy mellén kívül nincs is rajta semmi jó.

Rihanna meg túljátsza magát,indokolatlanul túlcifrázza az éneklést,már-már fülsértően. Nem szimpatikus.

Attól függetlenül több hírességet is szimpatikusnak találok,nem vagyok az a tipikus károgós fajta.

2016. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Érdekes.. beszélgettél már azzal a hírességgel? Vagy csináltatok együtt valamit, hogy így kijelented, hogy nem kedveled? :D"


És te csináltál valamit vele(ük), beszélgettél már azz(ok)al a hírességg(ekk)el aki(ke)t kedvelsz?

2016. szept. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!