Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha mondjuk egy magyar hiresség...

Ha mondjuk egy magyar hirességet megszeretnék interjuvolni akkor az pénzbe kerül nekem?

Figyelt kérdés
Iskolai anyaghoz szeretnék egy magyar hirességet felkérni ugymond, általános kérdésekkel kapcsolatos interjúlenne de nem tudom hogy ilyenkor kell e érte fizetnem vagy ezt ingyen szokták adni?

2016. márc. 16. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyse válaszolnak.
2016. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában jó fejek és szívesen adnak interjút, főleg iskolai újságba. Nem feltétlenül fognak azonnal válaszolni-elfoglaltságuk miatt-, de szoktak.
2016. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban? Ajánlom figyelmedbe: [link]
2016. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kerül pénzedbe. Lehet, hogy tényleg nem válaszolnak, de egy próbát azért mindenképpen megér. Én egy pályázattal kapcsolatban kerestem meg egy magyar énekesnőt, aki abszolút segítőkész volt. :)
2016. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!