Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan foglalkozhatnék magamma...

Hogyan foglalkozhatnék magammal? (összetett probléma)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm tanácsolta, hogy foglalkozzak kicsit magammal. Pl. legyen hobbim, meg érezzem jól magam egyedül. Ezzel csak annyi a baj, hogy munka mellett iskolába járok és kb semmi szabadidőm nincs. Jártam sportolni, az most kb 3 hónapja szünetel, de újból el akarom kezdeni, mert nagyon jó stressz levezető.


Az okok elég sokfélék. Káosz a szerelmi életem(pl. még tavasszal együtt voltam egy fiúval, de annak csúnya vége lett én nehezen tettem magam rajta túl meg ilyenek). Per pillanat nincs is kapcsolatom, mert kapacitásom már nem engedi, de elvagyok most így.


Amit eddig tudtam tenni az ügy érdekében, hogy járok kineziológushoz, próbálok az előző kapcsolataimból számvetést csinálni, a barátnőmmel is sokat beszélek, de igazán semmire se jutottam.


2015. nov. 22. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy foglalkozz magaddal? Ez tök egyszerű... Csináld azt, amihez kedved van! Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz, pedikűröshöz, vásárolj, kényeztesd magad egy kicsit, ha sportolni mennél, akkor sportolj.

Én is abban a tócsában taposok amiben te és nekem ez így bejött. Csúszok egy félévet a suliból a félév történései miatt, de elfogadtam, mert semmi, de semmi nem fontosabb az egészségemnél. És ha az én testi-lelki épségemhez az kell, hogy időt csináljak magamnak a sportra, ami miatt csúszik a tanulás, akkor a sportot fogom választani, mert különben meghülyülök. Ha lelkiismeret-furdalásom támad, akkor mindig erre gondolok, ezt tartom szem előtt. Mivel az egészségemmel is kezdenek problémák lenni, ezért most az az első, hogy rendbehozzam a lelkem.

2015. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Hát most vettem magamnak egy csizmát, meg a fodrászatot is tervbe vettem, de igazán nem dobott fel a pénzköltés. Valahogy majd csak lesz.
2015. nov. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!