Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sokan mondják rólam,...

Nagyon sokan mondják rólam, hogy nagyképűnek tartanak elsőre és nem vagyok szimpi, de ha váltanak pár szót velem, változik a véleményük. Ez miért lehet? Nem akarok nagyképűnek tűnni. Borzalmas tulajdonság

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Zárkózott vagy idegen társaságban? Mert sokszor rájuk mondják azt, hogy nagyképűnek látszanak elsőre, amíg meg nem nyílnak.
2016. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telitalálat 1-es! Én is ezt szoktam mondani.
2016. aug. 26. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

De miért gondolják az ilyen emberre, hogy nagyképű? Aki zárkózott társaságban, az lehet, csak rossz tapasztalatokkal rendelkezik stb ettől még semmit nem tudunk arról az emberről.


Én arra mondom, hogy nagyképű, aki önmagát ajnározza, hogy milyen ügyes, de okos, szép stb stb. vagy olyan hangsúllyal nyilatkozik dolgokról, mintha ő találta volna fel a spanyolviaszt.

2016. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én is így vagyok, mert kimondom a zord valóságot. És pofátlan vagyok néha. Tehát például egy játék magyar oldalán egy ember klánt keresett és én, mint a játékban már öreg ember mondtam neki, hogy a magyar klánokat felejtse el. Se tehetség, se normális közösség, csak egó mindenre. 1 jobb magyar klánról tudok, őket mondtam, de inkább orosz, angol klánokat ajánlottam, és persze bedurciztak páran. Engem meg nem érdekel, mert sajnos ez egy tény, amit közöltem. Tehát mindenki nagyképűnek tart ott, csak az értelmesebbek tudják, hogy valójában csak köcsög vagyok és mindenki szemét kinyomom a valósággal, ami elől mindenki menekül. :D
2016. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért gondolják a zárkózottakra, hogy nagyképű, mert elsőre úgy néznek ki, mintha méltóságon alulinak tartanák, hogy leereszkedjenek az adott társasághoz, ezért nem szólalnak meg. Persze ez téves és elhamarkodott következtetés, de nagyjából ez a lényege.

Mondjuk zárkózott és zárkózott között is van különbség. Nem mindegyikre mondják, hogy nagyképű, mert van, aki szemmel láthatóan nyitna, csak félénk. Ő az, aki figyeli a többieket, ha bátortalanul is, de próbál kapcsolódni, mosolyog, barátságos. Rájuk nem mondják általában, hogy nagyképű, hiába zárkózottak.

2016. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!