Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós lányok, nők mióta...

Depressziós lányok, nők mióta vagytok ebben az állapotban és mi váltotta ki?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
4 évig voltam depressziós, de azt, hogy bárkinek is mi váltotta ki a depressziót azt egy pszichológus sem fogja megmondani neked, ez egy folyamat.
2016. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ÖngyilkosJelölt válasza:
Én nekem később mondták hogy ,,hát te bezony az vagy,, bár erre még talán okot is tudok, anyám elhagyott minket, a nagyapám meghalt, rá kicsivel a nővére is, és magán életem is katasztrófa minden szinten,
2016. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem most mondják, hogy az vagyok de én még nem érzem olyan vészesnek a helyzetet.

Terhesen egyedül maradtam és most így nem vagyok olyan jó kedvembe, de aztán kitudja lehet ez már depresszió. Ha nem javul a kedvem biztos, hogy elmegyek pszichológushoz, mert eddig nagyon életvidám voltam.

2016. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Paul Hauck-Mélyponton


[link]


Letölthető pdf. Engem ez húzott ki a depiből, nem mondom, hogy egyszerű, de ha van akarat, akkor nem lesz olyan nehéz.

2016. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi váltja ki? A megfelelési kényszer pl suliban. A visszautasítások a srácoktól, akik tetszenek, ráadásul nem volt még párkapcsolatom.. A barátnőim elvesztése, az, ahogy a kapcsolatunk tönkre ment. Az, hogy nem találom azt a társaságot, ahol 1000%-osan jól érzem magam (most nem egy-két alkalomról beszélek), mert mindig vagy a külsőségek, a megjátszás, berugás stb van a háttérben. Az, hogy egyedül érzem magam, és úgy érzem, nem mindig tudok beilleszkedni..


Mióta tart? Hát a gimi második felében alakult ki egy bizonyos fajta depi nálam, ami azóta is tart bizonyos határig, de nem mondanám azt magamról, hogy pszichiáterhez kell mennem, vagy hogy állandóan depressziós vagyok egész nap. Nálam inkább hangulatingadozások vannak.

2016. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!