Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már depressziós...

Voltatok már depressziós állapotban? Ha igen, már jól vagytok? -Hogy jöttetek rendbe és mennyi idő kellett hozzá?

Figyelt kérdés

Én depressziós lettem,de szeretnék minél hamarabb rendbe jönni. Csak szeptembertől megyek pszichológushoz.

Addig tudtok valami tippet,hogy jöhetnék rendbe?

Ti a depresszióból,hogy jöttetek rendbe?

Fontos lenne!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 3. 15:55
 1/3 anonim válasza:

Foglald el magad minél több dologgal.Lényeg,hogy ne unatkozz!Próbálj meg pozitívan gondolkodni.Tudom,könnyű ezt mondani.

Nálam a hajnali órákban,még ébredés előtt törnek elő a rossz gondolatok,sokszor rémálmok,a szorongás,félelem.Néha megváltás fölébredni.DE:utána magad irányítod a gondolataidat.Megrázod magad és induljon a nap!

A napi rutin sokat számít,ebből soha ne hagyj ki semmit:felkelés után

beágyazás,mosakodás,fogmosás,reggeli,rendcsinálás stb.

Ha körülötted rendben van minden,már félig te is rendben vagy.Utána már csak rajtad múlik minden. Sok erőt hozzá!

2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem szinte egész nap rossz gondolatok járkálnak az agyamban,és ezért csak hajnalban tudok elaludni,sokszor esténként amikor próbálok aludni,elsírom magam,próbálok nem gondolkodni,és aludni,de megy.Mivel én tisztaság mániás vagyok ezért a takarítás hiánya miatt nem kell aggódni.

Ha elmegyek a barátaimhoz,akkor szívem szerint inkább haza mennék,mert annyira rossz kedvem van, ott is csak vagyok és nem szólok egy szót sem.

Lazítani kéne,de hogy?

2012. aug. 3. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, van, és lesz. A fejem fölött van még az a vacak, zavaró tényező. Nálam úgy sikerült legyőzni, hogy elnyomom. Kigyógyulni nem tudtam, de este ott van a kispárna sírni. Nappal meg nem lehetek olyan önző h mindig félholt legyek
2012. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!