Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belegondoltatok már abba,...

Belegondoltatok már abba, hogy milyen jó lenne, ha nem lenne semminek következménye?

Figyelt kérdés
Mondjuk bárkinek beolvashatnál anèlkül,hogy balhè lenne belőle. Vagy mondjuk bármit megtehetnèl szabadon,következmènyek nélkül. Ès ez a szabály csak rád lenne èrvènyes,tehát veled nem csinálhatnák meg ugyanezt.
2016. aug. 27. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon filóztam ezen, de biztos jó lenne.
2016. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne jó. Nem véletlenül vannak következményei a dolgoknak, az okosabb és bölcsebb ember ugyanis azokból tanul. Ha nincs következmény, egy helyben toporogsz a fejlődésben, de az is lehet, hogy inkább visszafelé, hiszen nincs ami ösztönözzön a változásra, változtatásra.
2016. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak,de nagyon dühítő esetben azért szívesen élnék vele.
2016. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha csak 24 óráig,azaz egy napig lenne érvényes és másnap nem emlékezne rá senki? :D
2016. aug. 27. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Annak mi értelme lenne. A düh nem olyan mint egy tartály, hogy leereszted majd elfelejted, hogy leeresztetted akkor is ott marad.

Kb semmit nem érnél el vele

2016. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne akkor, ha nagyon igazságtalanok velem.. De hosszú távon nem jó.
2016. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem alapból nincs ingerenciám másokat bántani. Nem azért nem szólok be másoknak, mert félek, hanem mert nem akarok. Akinek meg beszóltam, azt vállaltam is. Tehát nem vagyok beszari.
2016. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: Gyenge fizikai adottságaim miatt vagyok beszari...

Mert nèha úgy megmondanám a magamèt,ha sèrelem èr,csak hát fizikálisan már fèlek tőle. Ès ezèrt örülnèk ennek a védelemnek.

2016. aug. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!