Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha valami csak...

Mit jelent, ha valami csak arról beszél, hogy "Én. "?

Figyelt kérdés
Munkahelyen vagy egy személy, aki mindig úgy beszél, hogy "Én ezt tettem...", "Én azt tettem...", hiába mással együtt végzi a munkát, mégis mindig csak arról beszél, hogy ő mit tett. Rossz dologról nem beszél (hiába is tud róla vagy épp zavarja). Mire vall ez?

2016. aug. 27. 17:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs: "valaki".
2016. aug. 27. 17:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Te is tudod mire vall, megerősítésre vágysz, vagy itt adod ki a feszültséget amit ez a viselkedés generál benned? :) Ha ennyire unszimpatikus nyugodtan megmondhatod neki az őszintén a véleményed.


A rossz dolgokról egyértelmű, hogy nem beszél, nem akarja lejáratni magát.

Saját maga dicsfényben fürdetése meg azért van, hogy a többiek szemében nagyobbnak tűnjön, elismerjék, stb.

Azonban ez általában akkor van, ha legbelül tele van gátlással, gonddal, és emészti is.

2016. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!