Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az igaz, hogy az...

Szerintetek az igaz, hogy az ember akkor dolgoz fel valamit ha sokat beszél arról az adott dologról?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyén függő, de biztosan segít ha egyszer kétszer kibeszélheti magából a gondjait, legelábbis az én véleményem szerint az mindig segít valamennyit ha úgymond ki tudja adni magából a problémákat.
2015. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én magamba révedek, és minél több oldalról vizsgálom meg a problémát, és törekszek az objektivitásra, és annál a megoldásnál maradok ami a leginkább logikus, és megnyugtató. A megnyugtató nem összekeverendő a kényelmessel. Hallok valamit, történik valami és fek*r és rágódok rajta, majd lehet, hogy pont az volt az igazság csak túl nagy volt bennem az ellenállás, és azt legyőzve felszabadulok, és ez jó megnyugtató. Ha csak simán beletörődnék az volna a kényelem.
2015. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egyénfüggő. Vannak, akik egyedül nem tudják lerendezni magukban a problémáikat, vagy nem is igazán akarják, és kell nekik a segítség, de nálam pl csak ront a helyzeten, ha olyasmiről beszélek, amit még nem értettem meg igazán, mert mindig, mindig az a vége, hogy a másik még kevésbé érti, és csak jobban belezavarodok, és kényelmetlen érzésem van tőle.
2015. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 17. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!