Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mit gondoltok erről a...

Lányok, mit gondoltok erről a hajról fiúknál?

Figyelt kérdés

Long undercut hajam van ( [link] , nem én vagyok ).


Egyre inkább gondolkozok azon hogy felül berasztásítom.

Valahogy így: [link]


Azt tisztázni akarom, hogy nem azért kérdezem mert befolyásolná a döntésemet, valószínűleg megcsinálom mert nekem nagyon tetszik, meg nem is azért mert annyira adok mások véleményére. Meg persze azt is tudom, hogy nem ettől függ egy kapcsolat stb. stb., de egyszerűen érdekel, hogy mit gondoltok valakiről, ha meglátnátok ilyen hajjal az utcán? Elvonatkoztatva minden más külső tényezőtől, arctól, testalkattól, személyiségtől.


2016. aug. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi szín alatt nem jönnék össze ilyen külsejű hapsival, de ez nem gond, hiszen nyilván nem illenénk össze.
2016. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, csupán azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, mi járhat majd egy lány/bárki más fejében, mikor meglát majd az utcán.
2016. aug. 27. 18:49
 3/5 anonim válasza:
ha meglátnék egy fiút az utcán ilyen hajjal valószínűleg arra gondolnék , hogy drogos vagy alkoholista.De ha mondjuk egyik se lenne akkor szívesen megismerkednék vele bár a szüleimnek nem mutatnám be , mivel rühellik ha egy pasi kövér , vagy fekete , zsidó , néger , iszlám esetleg kínai ha pávagyerek. hozzájuk csak a katonáshajú magas izmos pasikat vihetném.
2016. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszeruen nem tetszik az ilyen haj. Ezzel a hajja szinte minden szituacioban hatranyba kerulsz.

N

2016. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Háát, az ilyen hajhoz kell egy ilyen stílus, kisugárzás is. Ha ez megvan, és egységes az egész kép, Akkor rendben van, viszont ha teljesen más a személyiséged, mint a haj stílusa, az kicsit fura tud lenni.

Az, hogy első pillantásra mit gondolnék... Hát, ha nincs szétlőve a fejed és tetoválva a karod, akkor semmi bajom nincs. Viszont ha igen, akkor valószínűleg elkerülnélek. Tudom, előítéletesség, sajnálom, de sajnos így tennék.

2016. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!