Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnék lelki kapcsola...

Miért szeretnék lelki kapcsolatot egy prostituálttal?

Figyelt kérdés

Már régebb óta valamiért furcsa késztetést érzek, hogy beszélgessek egy prostival.. Az pedig, hogy egy ilyen lány legyen a barátnőm, maga a mennyország számomra (persze, csak akkor jönnék össze vele, ha már nem strichel).

Valamiért nagyon érdekel, hogy mi zajlódhat a fejében és, hogy milyen nehézségeken megy át. Szívesen segítenék egy ilyen lánynak úgymond 'új életet' kezdeni. Már lassan ott tartok, hogy keresek egy prostit a neten, és megkérdezem, hogy ha nem szexelni, hanem beszélgetni szeretnék akkor mennyit kér..

Mivel 16 vagyok (és fiú), ezért a legtöbb prosti akikkel 'összefutok' idősebbek nálam, ezért eléggé esélytelen úgymond egy kapcsolat, de egy keménydrogos vagy egy öngyilkossági próbálkozásokkal bíró lány is nagyon vonzó lelkileg.


Mit kezdhetnék ezzel? Hogyan csillapíthatnám a lelki étvágyamat ilyen téren? Keménydrogosokat nem ismerek, prostikat sem, az öngyilkosságos lányok meg elvannak bújva, tehát ha ismerném őket sem tudnám róluk..


NEM ITT szeretnék ismerkedni (és egyébként sem hiszem, hogy olyan sok örömlány jár fel az oldalra..)!!


2016. aug. 27. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában én is belekerültem ebbe az életbe, mint lelki segély szolgálat, nem volt különösebben meglepő hogy magyarként előbb utóbb, szexmunkássokkal is fogunk találkozni, mi is beszélgettünk velük, mondták hogy van aki azért fizet hogy elpanaszolhassa otthon milyen sz**r a légkör.
2016. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Valahogy nehéz elképzelni, hogy épeszű embert VONZZÁK az ilyenek, mint pl. keménydrogos vagy öngyilkossági próbálkozásokkal bíró LÁNY. Keménydrogosnál már nem lényeges, hogy milyen nemű? Gondolom ott is a lányok érdekelnek. Még te sem tudod, hogy mit akarsz, dúlnak benned a hormonok aztán a média & internet, stb...hatására lehet, hogy kialakult benned egy kép, ami miatt vonzónak tartod ezeket. Nézzél képet drogos emberekről aztán meglátod, hogy mit tesz a testükkel a drog és már is nem fogod vonzónak tartani őket. Olvassál utána, hogy milyenek is az "öngyilkossági próblkozásokkal bíró lány"-ok, aztán talán azoktól is el megy a kedved.
2016. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Sokat olvastam már ilyen emberekről, és ez csak felerősítette a vágyamat.

2016. aug. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!