Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl gyerekes vagyok. Mit...

Túl gyerekes vagyok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sok ember mondta már,hogy nagyon éretlen gondolkozásom van.

Pl.: Adott egy beszélgetés felnőttekkel,nálam idősebb emberekkel vagy éppenséggel akárkivel.

Általában én mindig más véleményen vagyok mint a többi ember az adott témával kapcsolatban. Erre rögtön az a reakció: nagyon gyerek vagy még. Nem látod reálisan a dolgokat.

Persze belátom, hogy nagyon tapasztalatlan vagyok az élet számos területén. Ebből kifolyólag nyilván másként látom a helyzetet.

Azért is megkaptam már a gyerekes jelzőt mert hirtelen haragú vagyok.

Sokszor hamarabb cselekszem és csak utàna gondolkozom.


A gyerekes gondolkodásom, viselkedésem "elmúlik" majd ha többet tapasztaltam? Vagy aki gyerekes az az is marad?

17/L



2016. aug. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig leszel az amíg megteheted és a környezeted engedi ezt.

Mert tegyük fel,holnap a szüleid kirúgnának otthonról,akkor többet nem tehetnéd meg.

2016. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Ugyanúgy megtehetné, és meg is tenné, annyi különbséggel, hogy pár csalódás után felnőne. :)
2016. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy két témában más a véleményed még nem feltétlenül jelenti azt, hogy gyerekes vagy. Ezt csak azok az emberek állítják rólad akikben nincs annyi intelligencia, hogy meggyőzzenek egy vita során.

A hirtelen harag se feltétlenül jelzi, hogy gyerekes vagy rengeteg komoly felnőtt is az.


És ha gyerekes is vagy? Nem ártasz vele senkinek, lesz még időd felnőni, ne siess!

2016. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak attól, hogy ők nem képesek megérteni egy témában a te álláspontodat - ami esetlegesen ellentétes az övéikkel- az inkább őket jellemzi, és nem téged. Ez, hogy letudják annyival, hogy á gyerekes vagy, elég lekezelő, de megelőzhető, ha ilyen rugalmatlan emberekkel, akik nem tekintenek partnernek, nem elegyedsz beszélgetésbe kétes témákban. Esetleg ha nagyon zavar rá lehet kérdezni, hogy mégis miért gondolja, hogy ő jobban látja, ossza meg veled azokat a "háttérinfókat", amikről úgy gondolja, hogy ha te is tudnál róluk, máshogyan vélekednél.
2016. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudjuk, milyen témákról van szó. Lehet, hogy igazad van. Lehet, hogy nincs. Írnál pár példát?


A hirtelen harag ellen próbálj meg tenni, mert rossz következménye is lehet. Számolj el tízig, mielőtt cselekszel vagy keress valami hasonló módszert.

2016. aug. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!