Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ellene? 22 éves...

Mit tehetnék ellene? 22 éves vagyok (fiu) de nem érzem magam anyinak (kinézni se nézek ki anyinak) nagyon gyerekes vagyok nincs barátnőm és egyelöre nem is hiányzik?

Figyelt kérdés
a legtöbb haverom 14-15 èves velem egykoruakkal nem èrzem magam olyan jól nincs tèma amiröl beszèlgethettnènk, persze azèrt 1-2 velem egykoru haverom is van csak ök màr isznak, cigiznek stb èn nem iszok, nemcigizek semmi:) èrdekelne a vèlemènyetek hogy mitöl van ez ? és ha kène mitkène tenni ellene? kb 10 éves koromtol kezdve van ìgy nemtudom szàmit-e de a gyerek korom nemvolt valami jò;:/ hàt röviden enyi :) helyesiràsèrt bocsi telorol irtam:D
2012. dec. 8. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
ez pszichológia így akarod pótolni ami nem volt meg gyerekkorodban, de ez nem baj majd eljön az idő mikor változni fog
2012. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!