Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnam legyozni a...

Hogyan tudnam legyozni a felelmemet? 16/l

Figyelt kérdés

Ha elmegyek egy buliba altalaban mindig osszeismerkedek egy fiuval, akivel kicsit jobban osszemelegedunk. Utana ok keresnek engem facebookon, irnak, szeretnenek velem beszelgetni, en azonban altalaban attol felek, hogy csalodni fognak bennem, a "jozan" szemelyisegemben.:(

Ezert inkabb varni szoktam, hogy visszairjak, van, hogy napokat, igy elegge erdekes a beszelgetesunk. Gyulolom magam ezert, es tudom, hogy a legrosszabb, amit tehetek az az, hogy nem irok vissza. Mit tegyek, hogy legyozzem ezt a felelmemet?:(


2016. aug. 29. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen vagy józanul és milyen piásan?


23F

2016. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz ha megismeri a józan énedet? Semmit. Max elkönyveli hogy ilyen meg olyan vagy ittasan. De ez miért fájna neked? Ha nem tetszik lehet továbbállnia. Ahogy ismerősöm mondaná: el kell engedni 😌
2016. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán nem részegen kéne ismerkedni és nem lenn ilyen probléma.
2016. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!