Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy rosszindulatú kolléga...

Van egy rosszindulatú kolléga a cégnél, aki szokott okoskodni, lekezelő hangnemben. Hogyan győzzem le éles helyzetben a félelmemet?

Figyelt kérdés

Akaratomon kívül mindig leblokkolok, ha valaki beszól, nem tudom mikor mit kell visszaszólni, amikor rámförmed, úgy megijedek összecsinálom magam. Járok pszichiáterhez és sehogy sem megy a konfliktuskezelés 34 éves férfi létemre félős vagyok. Gyerekkoromban is sokat terrorizáltak az iskolában és a szüleim is. :-(


Szánalmas vagyok így?



2016. júl. 21. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Csak ne mutasd ki!
2016. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szúrj egy villát a bal heréjébe.
2016. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miket szól be konkrétan?
2016. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MOndd neki, hogy Elég!, vagy Állítsd le magad!

Vagy mosolyogj, attól még jobban kiakad, de te fölényben érezheted magad.

2016. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, és mond ezt teljesen nyugodt, hangon:


"Szúrj egy villát a bal herédbe?"


Aztán röhögd el magad.


És mond:


"Mi a francnak ordítasz, én nem ordítottam veled, ha bajod van, azt mond!"


De nézd, 34 éves vagy, gondold már ki te magad, hogyan vágsz vissza! Ő gonoszkodik, te meg hagyod! A francba is! Micsoda igazságtalanság! Add ki magadból, ami a szívedet nyomja! Mutasd meg neki a számlákat, amiket a pszichiáterednek kell fizetned, és mond, hogy az olyan szemet miatt kell menned, mint ő, mert te TÉNYLEG beteg vagy. Mond meg neki, hogy te születésed óta gyenge idegzettel rendelkezel, ez nálad egy betegség, és nem tehetsz róla, hogy olyan vagy amilyen, ezért fogja vissza magát!!!!!


Érvel, vágj vissza, egyél sok B-vitamint (az jó az idegeknek), készülj, hogy mit mondasz.

2016. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!