Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet tanulni az elengedést?

Meg lehet tanulni az elengedést?

Figyelt kérdés
Elengedni bizonyos embereket, nem rágódni a rossz emlékeken, megjegyzéseken, lesz*rni a nem kívánatos emberek véleményét? Meg lehet ezt tanulni? Mivel feledkezzek meg ezekről? Úgy érzem, hogy felemésztenek és rágódok rajtuk. Borzasztóan zavar és bosszant.

2016. aug. 29. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dolog ott kezdődik, hogy megtanulod tisztelni és szeretni magad annyira, hogy nem ragaszkodsz azokhoz a dolgokhoz és emberekhez, amik és akik nem tesznek neked jót.
2016. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Ne haragudj, de ez picit tankönyv szagú. Én átérzem a kérdést, hiszen én is ilyen vagyok. Egy-egy negatív emléken évekig képes rágódni az ember. A dolog ott gyökerezik, hogy néhány emberbe a kelleténél nagyobb érzelmi világ szorult. Amit nem lehet elnyomni holmi sablonokkal. Ez sajnos végig kíséri az életünket. Nem vagyunk egyformák, valaki - aki kevésbé érzékeny - rögtön képes megszabadulni a negatív kritikáktól, vagy rossz emlékektől, de valakinek pl. nekem is ez hónapokig, vagy akár évekig tart ha olyan. Ez van. 24F
2016. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3as :)

Lehet, h neked a 24 éveddel tankönyvszagú, de én is 30 éves koromra értettem meg, h másképp nem megy. Persze, az emlék ott van, csak már rohadtul nem érdekel, mert vannak sokkal jobb dolgok is az ember életében, amiket érdemes észrevenni. És akár hiszed, akár nem, minden megváltozott körülöttem, mióta nem rágódok olyanon, amin nem lehet változtatni már.

2016. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Meg hát, be kell menni egy közeli kocsmába
2016. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az segített sokat, hogy végiggondoltam mitől alakulhatott ki, hogy rosszul érzem magam valami miatt, tehát mi a mögöttes ok, azt lenne érdemes kielemezned
2016. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!