Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nők rossz tulajdonságaira...

Bak nők rossz tulajdonságaira lennék kíváncsi, amelyeket ti is tapasztaltatok? Ezek mennyire vannak meg a Bak pasikban is?

Figyelt kérdés
Akiket nem érdekelnek a csillagjegyek, megkérem szépen, hogy ne írjanak. Köszönöm.

2014. szept. 30. 19:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
39%
Ehhh... megfektethetetlenek.
2014. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
a bak nok a legrosszabbak.ha kérdezo te is az vagy , bocsi, de egy ideje néha olvasgatok fórumokat és mindenhol szidják.
2014. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Én bak nő vagyok, úgyhogy saját magam rossz tulajdonságait tudom leírni.


Nagyon könnyen sértődök (de hamar is békülök, de ugye ez jó tulajdonság).

Nagyon lobbanékony vagyok.

Nem vagyok régimódi, tehát igenis a nő is dolgozzon, a férfi is neveljen gyereket!


Elég makacs vagyok, és nem tudom elviselni ha irányítanak, ha főnökösködnek felettem.


Sokszor vagyok türelmetlen, és nem bírom a monotonítást.


Most így hirtelen ennyi rossz tulajdonság jutott eszembe.

2014. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Anyagias, párválasztásban jobban érdekli a pénz mint az érzelem.


Az hogy szerelmes valakibe még nem jelent semmit. Hiába szerelmes ha a többi elvárásnak nem felel meg gy hagyja faképnél a pasit hogy csak úgy porzik.

2014. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van egy nagyon jó bak nő ismerősöm. Mi speciel kiválóan "passzolunk" egymáshoz, én rák vagyok (és szintén nőnemű, szóval nem párkapcsolatra kell gondolni). Amit a rossz tulajdonságai közé tudnék sorolni, az a makacsság, lobbanékonyság, hiszti, kemény vitakészség és nagyon hirtelen haragúság. Tehát jobb nem újat húzni vele, mert akkor "halál fia vagy".
2014. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
kifelejtették hogy szeretnek kötekedni is...
2014. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
72%
Makacsság, irányításvágy (bár ez nem biztos, hogy rossz :D).
2014. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, köszönöm szépen eddig válaszaitokat, lehet belőlük tanulni :), Bak hölgy őszinteségét is köszönöm, nem mindenki képes látni magát kívülről is :).

Nem vagyok Bak, viszont ugyanúgy több rosszat olvastam róluk sok fórumon.

Szerintem az egyik legjobb tulajdonságuk a stabilitás és a szívós munkabírás, ritka erős kitartásuk van, le a kalappal :).

Nagyon érdekes tulajdonsága az, hogy egy csoportban szépen lassan mindenkitől keményen húz ki értékes vagy sokszor csak pitiánér információkat és másokról véleményeket, így sakkban is tudja őket tartani, de ugyanezt csinálja az Oroszlán nő is, főleg barátnők között :). A Bak nem szereti a bizonytalanságot és érdekes azt is megfigyelni, hogy hogyan teszi eléggé stabillá maga alatt a talajt, sokan nem tudják ezt megcsinálni :). Az az egyik legnagyobb hibája a Baknak, hogy nem tud átfogóan látni és tervezni, sajnos.Amit még sajnálok, hogy rokonságban és barátok között is látom, hogy sajnos a Bak nők és férfiak is nagyon-nagyon ridegek a saját családtagjaikkal, gyerekeikkel szemben, szinte egyáltalán nem lehet látni egy-egy természetesen szeretet teljes öleléseket vagy puszikat, s biztos forrásokból tudom, hogy sajnos a saját otthonukben sem teszik ezt meg, fontosabb a sebezhetetlenség és tekintély ... Ezt a ridegséget vettem észre részben a Vízöntőnél és a Nyilasnál is, de nem minden esetben. Sajnálom ezt, pedig emberek vagyunk.

2014. okt. 2. 13:43
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Amit írtál a Bak férfira is jellemző:ridegség,irányításvágy,de én még kiegészíteném, túlzott anyagiassággal, komolysággal, humortalansággal.

A fiam Bak jegyű,ezeket mind tapasztalom nála...:(


Néha már úgy tűnik, ő akar lenni a családfő, szeret parancsolgatni, irányítani,ellentmondást nem tűrően...

2014. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
65%
Azért ennyire nem rossz a bak csillagjegy :) Hideg, racionális, makacs, önfejű, távolságtartó, de a céljaiért keményen megdolgozik, szorgalmas, ambiciózus. Az én legjobb barátnőm is bak... Néha nagyon nehéz vele, de ha valaki megérti őket akkor nagyon kedves és ragaszkodó barátra lel bennük. Ő az az igaz barát. Ha egyszer sikerül a bizalmába férkőznöd akkor utána jóban rosszban melletted áll :)
2014. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!