Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért büszke sok lány, nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büszke sok lány, nő a rossz tulajdonságaira?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon, de élőben is, sok nő mintha büszke lenne olyan tulajdonságokra, amiktől mindenki más szenved. Jellemzően ilyen tulajdonságok:

kiszámíthatatlanság, érzelmi ingadozások, titkolózás, következetlenség, infantilizmus, gyermeteg világlátás, hibák ismételt elkövetése, önfejűség, alkalmazkodóképesség hiánya, ...


Miért van ez? Tényleg azt hiszik, hogy ez vonzó?



2011. dec. 19. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
legalább őszinték,hogy kiirják
2011. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó pont. Könnyebb így dönteni.
2011. dec. 19. 23:21
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem azt hiszik, hogy ez olyan, tudod, IZGALMAS... pff- a regényekben ilyenek a hősnők (szerintem a fele nem igaz ezeknek a rossz tulajdonságoknak, ugyanis, ha tényleg rossznak érezné odafigyelne rá, hogy ne ismételje őket) 19L
2011. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
De ezeket hogyan fogalmazzák meg? Mert az nem túl életszerű, hogy "30 éves, infantilis, következetlen nő vagyok".
2011. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
59%

Hülye pasik xD ezen jót röhögtem xD

Íme a nagy titok: A legtöbb nő tisztában van a rossz oldalával is; nem büszke rá de nem is szégyenli. Azért írják ki a rossz tulajdonságaikat is, mert a pasinak ezeket is ugyan úgy el kell fogadnia egy kapcsolatban, mint a jókat. Ne álmodozz arról, hogy a csajod tökéletes lesz (szexy, okos, mindig készen áll inget vasalni, mos, főz, takarít...), mert olyan nincs. Remélhetőleg soha nem fogok olyan pasival járni, akinek folyton meg kell felenem :P

21/L

2011. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell tökéletesnek látszani, egyáltalán nem! Csak teljesen más úgy megfogalmazni valamit, hogy "állítólag nehezen alkalmazkodom, de igyekszem változni", mint "nem akarok másoknak megfelelni, a magam világát élem, ezt fogadd el!" Holott mindenki tudja, hogy egy kapcsolatban nem lehet élni valamilyen fokú alkalmazkodás nélkül.

Szerintem is inkább titokzatosnak szeretnék beállítani magukat. Na de ki a fenének van kedve egy kiszámíthatatlan, infantilis, önfejű nővel kínlódni???

2011. dec. 20. 00:36
 7/19 A kérdező kommentje:

Írok pár példát:


Önismeret hiánya:

>>Egy igazi "Halak" :-)


"Jellemét nehéz kiismerni, hiszen sokszor önmagával sincs tisztában. Minden Halak ember egy bonyolult keresztrejtvény, egy élő találmány."<<


Alkalmazkodóképesség hiánya:

>>Örök újítóként és lázadó forradalmárként nem hagyom, hogy beszabályozzon egy ember, hát még a világ :)<<


Realista, bár mintha nem bánná a dolgot:

>>Elég pozitiv gondolkodású embernek tartom magam,nagyon makacs vagyok,keméyfejű,talán éppen ezért sikerült mindig elérni amit akartam.<<

2011. dec. 20. 01:00
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
3as vagyok. A kedvencem a horoszkópokból kimásolás:D Amúgy ne foglalkozz velük! Tényleg, legalább ki tudod szűrni a butákat. Egy normális nő nem ír ki ilyen "mit nekem a világ, hát még te" dolgokat...
2011. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!

Rossz irányból közelíted meg a kérdést.

Amiket felsorolnak a csajok, azok a jó tulajdonságaik!! :)

A rosszakat, majd később tudod meg... hehe.

2011. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem valaki ilyen horoszkópos maszlaggal jönne,nem is olvasnám végig. 30n
2011. dec. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!