Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó a nyári szünetben?...

Mi a jó a nyári szünetben? Vagy egyáltalán a nyárban?

Figyelt kérdés

Elnézést,de nem látom értelmét szeretni se a nyarat,se a nyári szünetet. Én csak rosszakat tudok róluk mondani.

13/l



2016. aug. 29. 14:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Amúgy a mi tanáraink nagyon jól tartják az õrákat,és mindig a tananyag szerint haladunk. Interaktívtáblázunk is,néha tabletezünk is,és mindig segítenek. Aki valamit nem ért még akkor sem,bemehet korepetáló órára,és ha lemaradt dogaírásról,akkor választhat,hogy órán,vagy korrelepetálón írja e meg(mert valakit zavar tanóra közben,meg ugye arról is lemarad) nem hajtanak minket,törődnek velünk. Ez a város legjobb sulija,és katolikus is,szóval itt tanítanak a tanárok
2016. aug. 29. 15:01
 12/32 A kérdező kommentje:

#10

Nagyon nevettem a fogalmazásodon,feldobtad a fekete napomat:D

2016. aug. 29. 15:03
 13/32 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, meleg van, előjönnek a bogarak, nem csinálok semmit.
2016. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ha ennyire szeretsz tanulni, akkor cseréljünk már légyszi, mert nekem az a nyomorult töri teljesen tönkrevágja az utolsó gimis nyaram utolso napjait...

Mellesleg az, hogy egy tanár a tananyag szerint halad, szerintem nem pozitívum önmagában, tekintve, hogy a kerettanterv röhejes. Vegyük például az irodalmat. Mutasson nekem valaki egyetlen 14-15 éves diákot, aki bármit felfogott az Odüsszeiából. Merthogy biza azzal kell kezdeni a kilencedikes anyagot. Ó, meg jó kis Bibliával, Szent Ágoston vallomásokkal meg Ómagyar Mária-siralommal. Értem én, hogy időrend, de akkor sincs értelme, mert fel sem fogjuk, miről szólnak. Vagy ott van a kémia, amit tanítanak két éven át, de úgy, hogy még véletlenül se legyen köze ahhoz a valósághoz, amit mi megélünk. Csak képletek, reakciók, kötések, amiknek annyira semmi közük bármihez, amit tapasztalok, hogy el sem tudom képzelni mit jelent. És még sorolhatnám, milyen értelmetlen, logikátlan és felesleges dologokat művelnek abban az iskolának csúfolt pokolban.

De utáld csak anyarakat nyugodtan, majd később rájössz, milyen jók is lettek volna azok, ha kihasználod a lehetőséget.

2016. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

De utáld csak anyarakat nyugodtan, majd később rájössz, milyen jók is lettek volna azok, ha kihasználod a lehetőséget.


Elnézést,de

1.nem tudom kihasználni,mert nem engedik

2.ha ott tartunk,hogy használjam ki a nyarat,akkor én azt mondom,miért baj,ha kihasználom azt,hogy szeretem a sulit?

Nem akarok veled vitát,az irodalom anyum szerint is csapnivaló,pedig én abban szeretnék elhelyezkedni):

2016. aug. 29. 16:38
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Az a jó, hogy szabad vagy. Nem kell izgulni egy dolgozat miatt és sebtiben leckét írni. Nem kell aggódni. Félre ne érts, én szeretek suliba járni. A sulis poénkodásnál kevés jobb van. De a barátokkal nyáron is találkozhatsz. Én velük töltöttem a nyár felét. Tábor, mozi, stb.

A sok tanulás közepette kell néha egy kis pihenés. Mellesleg, biztosan feltűnt, szeptemberben sokkal frissebb fejjel kezded a sulit, mert volt időd pihenni.

15/L

2016. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

"Hétvégéket is utálom,mert akkor is bent vagyok a szobámban,csak akkor legalább van lecke meg tanulni való,de nyáron nincs semmi."


Jó pap holtig tanul. Mindig lehet találni tanulnivalót. Pl idegen nyelvet tanulni különösen hasznos lehet, magasabb fokon (bár ez nem az én asztalom, én csak hobbiból alap szinten). Vagy kismillió más témában lehet netről, könyvtárban tanulni.

2016. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

"irodalom anyum szerint is csapnivaló,pedig én abban szeretnék elhelyezkedni"


Akkor hogy a viharba unatkozol nyáron? A regényolvasás a legidőigényesebb elfoglaltságok egyike...

2016. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

Szabadság, jó idő, szabadidő, nincs program, akkor csinálok és azt amikor akarok, találkozhatok a barátaimmal, sokkal több időt lehetek velük. Mert suliközben ez nem megy. Mindenki hazaért 3 órára, ebédel, esetleg "tanul" is és mire találkoznánk ott lenne 18 óra, 1-2-3 óra bitang kevés, és kell futni haza vacsorázni meg korán lefeküdni.

Nem kell korán kelni, nem vagyok összezárva száz meg száz idióta bunkó gyökérrel meg tanárral, akik folyton kötözködnek és piszkálódnak. Lehet a vízbe a jó meleg napsütésben csobbanni, úszni. Később sötétedik be, éjjel sincs fagyás, nem kell fűteni, nagyobb a zöldség/gyümölcs választék, mint télen és sokkal olcsóbb. stb-stb.

2016. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Lehet a vízbe a jó meleg napsütésben csobbanni, úszni.


Bocsi,de ezt nem értem

2016. aug. 29. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!