Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó a nyári szünetben?...

Mi a jó a nyári szünetben? Vagy egyáltalán a nyárban?

Figyelt kérdés

Elnézést,de nem látom értelmét szeretni se a nyarat,se a nyári szünetet. Én csak rosszakat tudok róluk mondani.

13/l



2016. aug. 29. 14:29
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

#30

Már számtalanszor megmutatattam nekik,de nem hiszik el még így se

Egyszerűen nem lehet őket rávenni

De már úgy is mindegy,mert VÉGRE SULI VAN!!!!(: csak az a baj,hogy 2 nappal kezdtünk,és már hétvége van):

A városban lesz lecsó fesztivál,de mivel a szüleim szilvát magozgatnak,és barátaimmal nem mehetek el,inkább olvasom a kötelező olvasmányt.

2016. szept. 3. 08:13
 32/32 anonim válasza:
Hát ez elég szomorú. Ahogy olvastam te nem a nyarat nem szereted hanem azt, hogy a szüleid ennyire óvnak és nem csinálhatsz semmit. Így én sem szeretném a nyarat. Én mindig elmegyek a barátaimmal és nagyon jól érezzük magunkat. Mindig hülyülünk és nevetünk. De ha már a barát témát érintettük, akkor te komolyan barátnak hívod azokat az embernek sem mondható szemétládákat akik előtted mosolyognak, de a hátad mögött sugdolóznak és akik kerülnek téged és ezt még tudod is? Legyen már egy kis eszed. Ne barátkozz olyan emberekkel akik csak úgy vannak az életedben. Szerezz igazi barátokat. Olvastam azt is, hogy irritáló lenne a hangod meg ronda vagy. Ezek közül az összes érved relatív és neked muszáj elfogadnod, hogy olyan vagy amilyen. Olvastam továbba azt is, hogy a sulival tudsz elérni olyan dolgokat amikben el akarod foglalni a helyed a jövőben ami éléggé valid érv. De nem szabad mindig a célod felé menni. Tölts minőségi időt a barátaiddal... az IGAZI barátaiddal és próbáld meg elviselni a szüleidet. Vagy lázadj. Inkább ez minthogy szomorú fa ember legyen belőled aki nem tud egyetlen boldog pillanatot felmutatni az életéből ami az iskolán kívül történt volna vagy a nyári szünetben (mondjuk ez pont iskolán kívül történt dolog, de szerintem érted mire gondolok)
2023. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!