Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy gondolatom a szüleimrő...

Van egy gondolatom a szüleimről. Vélemények? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Amivel kezdeni kéne az, az, hogy én meg a szüleim mindhárman nem vagyunk egy toppmodell alkatok (nagyon nem), de ők mégis azt gondolják, hogy ők (meg persze szerintük én is...) tökéletesen nézünk ki, de ez nem igaz. Amikor valakit meglátnak az utcán, aki szintén nem egy toppmodell alkat, arra az emberre rögtön elkezdik mondani, azt, hogy milyen dagadt, "hogy néz már ki" meg ilyesmik. Amikor szóba jön ilyenkor, hogy "Miért én például, hogy nézek ki?" azt mondják, hogy nagyon jól, és milyen szép arcom van meg minden. Kíváncsi lennék ezek után, ha mondjuk én mennék el mellettük az utcán úgy hogy nem ismernek engem mi lenne a reakciójuk?
2016. aug. 29. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
na mi volt azóta?
2017. jan. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!