Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt a barátom...

Miért csinálja ezt a barátom anyja?

Figyelt kérdés
Ha náluk vagyok kedves. Mintha nem szeretné ha nálam van a barátom, olyan mintha magának akarná birtokolni. Múltkor nem tudott bemenni lakába, mert barátomnál maradt a kulcs (akkor is nálam volt a barátom) a kulcsot el tudta volna kérni mamájától mert pár utcára lakik, barátom pedig fél órára lakik tőlem és inkább megvárta még ő haza ér, és azt mondta neki, hogy "szerencse, hogy haza jöttél mert nem találkozhatnál barátnőddel". Még csak 2-3x találkoztam szüleivel, d barátommal már fél éve együtt vagyunk és azóta tudják az ő szülei is. Nekem furcsa, mert az én barátomat nagyon kedveli anyukám, mikor elmeséltem neki a sztorit eléggé meg volt lepődve ő is

2016. aug. 29. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az anyukáknak a fiuk a tabu téma, az apukáknak meg a lányuk. Ha valaki el akarja őket venni, az ellenség. Hacsak nem a végletekig alárendeli magát após-anyósjelöltnek.
2016. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ossze vesztunk megint az anyukaja miatt, ezert bejon. De szerintem anyukája direkt azert hivta vissza megint sokszor, hogy lekesse a buszt es ne tudjon bejonni.
2016. aug. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!