Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, ha az egyik legjobb...

Normális, ha az egyik legjobb barátom anyja így beszél rólam?

Figyelt kérdés
Azt hiszi, hogy én és a fia járunk, és az a mániája, hogy rosszba viszem a fiát. Rendőr az anyuka, szigorú. Olyat hallottam, hogy ha bármi rosszba beleviszem a fiát, idejön a városba ahol lakom, és megtép. Ezt a barátomtól hallottam, hogy ezt mondta (egyébként nem járunk). Meg nemrég telefonáltunk, és hallottam, ahogy a háttérben azt kiabálta, hogy "ha rosszba viszed a fiamat, megnyúzlak!" Egyébként ezekre semmi alapja nincsen.

2015. ápr. 18. 15:45
 1/3 anonim válasza:
100%
hat ez eleg erdekes..valoszinuleg maniakus egy anya lehet,aki a fiat eddig burokban nevelte. szeri8ntem ne foglakozz vele hisz..ahogy te is mondtad (vagyis irtad) nincs ennek alapja,szoval nincs okod ez miatt sem felni sem megszakitani a baratsagot
2015. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre ha csak beszólogat elengedheted a füled mellett.


Ha kezd komolyabbra fordulni a dolog könnyebben bánsz el vele mint az utcán bárkivel.


Egy ártatlan kis névtelen telefon az ügyészségi nyomozóknak hogy kenőpénzt fogadott el igazoltatás közben vagy bármi hasonló jó ötlet ami kipattan a buksidból tökéletesen megfelel.


Azonnal felfüggesztik.


Ha nincs kedved tönkre tenni őt elsőre akkor elég ha csak megmondod neki hogy fel fogod jelenteni fenyegetőzésért az ügyészségi nyomozóknál. Ha csak egyetlen hajad szála is görbül ő soha többé nem lesz rendőr életében.


Ha az én csajom lennél a nő régóta keresgélne új állást magának.

Nem szeretem az ilyet.

2015. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az ő agyalágyult fajtájáról mintázzák a rendőrvicceket. Nem tudom, hogy sikerül ide jutniuk.
2015. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!