Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Barátom anyja...

Mit tegyek? Barátom anyja állandóan cseszeget. (lent)

Figyelt kérdés

17(lassan 18) éves vagyok,barátom 22.Az anyjának soha egy rossz szót nem szóltam,mindig köszönök,nem okoskodok,mindent normálisan csinálok.

Már 1 és fél éve együtt vagyunk a barátommal,már az elején is olyanokat mondott rám a hátam mögött hogy a barátom exének a nyomába se érek,meg hogy pióca vagyok(ok,gyakran felhívom a barátom,de neki ehhez mi köze)most is morog ha ott alszok hogy aludjak otthon,minek alszok ott,ha telefonálok és megesik hogy barátom otthon hagyta a telefonját mert pl csak boltba ment akkor mielőtt letenné az anyja azért még elereszt egy fa*zomba már-t és hasonlók.

Én olyan vagyok hogy sokáig tűrök,de utána robbanok,megmondtam ma már a barátomnak is hogy beszéljen az anyjával,mert eddig tűrtem,de ha én is elkezdem ezt a stílust az anyjával szemben amit ő is csinál akkor az nem fog tetszeni...



2015. aug. 5. 23:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az anyósok tudod, ilyenek. :D Lehet ti még nem vagytok házasok, de ez ugyanolyan, mintha már azok lennétek... Én anyósom is ezt csinálja még a mai napig, de az igazat megvallva, már nem érdekel. :)
2015. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 banánherefőzelék ***** válasza:
Szurd nyakon egy csavarhuzoval jo igenyesen :-)
2015. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Hát sajna engem nem tud nem érdekelni,hiába akarom. :D

2015. aug. 5. 23:16
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki hogy ő is elmehet a faszba
2015. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kettes:Hát azt azért nem. :D
2015. aug. 5. 23:16
 6/25 banánherefőzelék ***** válasza:
69%
Akkor kakilj a kedvenc cipojebe es tuzz bele egy koktelesernyot. Csak miheztartas vegett... :-)
2015. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

"pióca vagyok(ok,gyakran felhívom a barátom,de neki ehhez mi köze)"


Semmi, de attol meg ugy tunik jogosan gondolja hogy pioca vagy.


")most is morog ha ott alszok hogy aludjak otthon,minek alszok ot"


Tenyleg, minek? Gondolom a baratod a szulei hazaban lakik, nem jutott meg eszedbe hogy az anyjanak van koze hozza hogy ki alszik a lakasaban/hazaban?


ha nem latnak ott szivesen akkor ne aludj ott.

2015. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Minek?

A barátomat se szereti az én anyám,de nem beszél így róla,és nálunk is aludhat.

Van köze hozzá hogy ki alszik a lakásában,de 1.ha kb mindenki ott aludhatna,nem morogna,nehogy már a fia barátnője ne...

2.ha a fia elköltözne(persze,most még nem,szóval csak elméletben)akkor meg az lenne a baja.

2015. aug. 5. 23:29
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja,az első ilyen szólásnál egyébként mondtam is barátomnak hogy hazamegyek inkább,ő erősködött hogy ne.
2015. aug. 5. 23:30
 10/25 A kérdező kommentje:
A híváshoz meg ha barátomat nem zavarja hogy ennyiszer hívom,sőt,akkor tartson csak piócának,de hirdetni nem kell,mert nem kíváncsi rá senki.
2015. aug. 5. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!