Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az olyan sír állandóan...

Miért az olyan sír állandóan akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Jaj anya állandó parancsol! Nem hagyja, hogy a barátommal d@gj@k, mondja ezt egy olyan lány aki mindent megkapot a szüleitől 19 létére... 10millios autó, nagy ház, egyetem mellett, bulik, ékszerek


Aztán következő, jaj a szüleim ellenzik a volt szipus barátommal való viszonyt mit tegyek? Persze ez a lány is mindent megkapot az élettől, normális család, jó anyagiak, autó, jogsi, mindentttt! stb.



Érettségi után a szüleim egy X8-as BMW-t ajándékoztak nekem, a volt osztálytársaim pedig mindennek lehordtak, nem értem miért tették ezt mondja ezt 18éves srác


Ti, hogy látjátok ezt?



2016. aug. 30. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindig azok sirnak,akiknek minden megadatott,de hát az o eletuk,nem szolok en bele
2016. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért mondják azt, hogy aki sír, attól el kell venni.
2016. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyámnyilák, életből fölmentettek, az a durva hogy nem az életet élik.
2016. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert az olyan aki mindent megkap,nem tud semmit értékelni,mert neki minden természetes. Tipikusan az amikor a gyerek kinyitja a hűtőt tele van pakolva,erre a gyerek mondja az anyjának,hogy nincs itthon semmi,mert 5 tábla csoki helyett "csak" 3 tábla csoki van. Röviden,nem tudja értékelni amilye van.
2016. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
"Röviden,nem tudja értékelni amilye van." Én azt nem értem, az ilyenek hogy maradnak életben..de tényleg!.
2016. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az érzelmi életük sivár.

Ők nem mobilt, meg zsebpénzt, meg autót szeretnének - hanem normális emberi kapcsolatokat.

Amiben sajnos nincs részük...

2016. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg más a két véglet, ha valaki megdolgozik keservesen a két kezével azért hogy vehessen egy bmwt aminek természetesen örülhet hogy elérte, vagy csak úgy a semmiből kapja, mamahotel papa bank. De a szülők se 100 hogy ilyen kis ficsurnak nevelik, azt adják tovább "szegény gyereknek, hogy Fiam: nem kell semmiért sem megdolgoznod, mindent készen kapsz a segged alá. Az ilyen szülőkre kéne éhinséget hozni
2016. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Jó dolgában nem tudja, hogy mit csináljon.
2016. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a bmw-s gyerek helyébe felraknám jofogásra a bmwt és a pénzzel meg elköltöznék a szülőktől minél távolabb. De valószinü a gyerek még ennyire nem tudatos, nem vágja a lapot hogy manipulálják, ezért sem érti miért cikizik az osztálytársai
2016. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
"Az optimista 5 forinttal a zsebébe király ,a pesszimista minden kincstárral sivár"
2016. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!