Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan fiúnak aki nem...

Egy olyan fiúnak aki nem játssza meg magát, nem veszi fel a mai macsó imidzs-et, nem csináltat a feje tetejére bolyhot, mennyi esélye van párt találni?

Figyelt kérdés
természetesen nem vagyok egy kövér vagy tunya ember, mert az egészségem érdekében helyesen próbálok táplálkozni és mozgok is. az elvárásaim sem a cicababák. Normális embert keresek magam mellé. Emberként írom ezt le, nem "férfiként", hanem mint egy olyan valaki, aki nem szereti a sztereotípiákat magára húzni és akinek van egyénisége. szeretem a meséket, rajzfilmeket, plüssöket, és rengeteg gyermeki tulajdonságom is van amit semmi pénzért nem vetkőznék le. színesítenek és szeretem is őket. azonban sajnos sok fórumon, és ami a legrosszabb, nem csak a netes fórumokon hanem az életben is azt kapom hogy az ilyen nem kell senkinek. Javában meleg barátaim vannak, mivel ők sokkal toleránsabbak és elfogadóbbak velem szemben. azonban társat találni már nem tudnak segíteni, mivel én nem vagyok meleg.
2016. aug. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
A normális lányoknál van esélyed, de abból kevés van.
2016. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Sok. Persze csak akkor, ha ő is magához hasonló, normális lányt keres. Nem valami üresfejű ribinek öltöző menő lányt.
2016. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Ezt így nem lehet megmondani. Nem tudjuk sem a korodat sem a személyiségedet. Attól, hogy nem hordasz ma divatos frizurát még nem leszel jobb, mint azok, akik igen. Sok pasit ismerek, aki bármelyik mai divat katalógusból is kiléphetett volna vagy "tipikus celebnek" néz ki, mégis rendes, értelmes férfiak, akik dolgoznak, kedvesek..stb..és nem játszák meg magukat egyszerűen csak rájöttek, hogy ez a mai stílus jól áll nekik és jól érzik magukat a bőrükben.. Kipróbálták és jól áll, nem kell ezt túlmisztifikálni, ettől még nekik is van személyiségük, érzéseik, egyedei gondolataik.


Ahogy gondolom neked is van. Na ezektől függ még nagyban, hogy találsz-e valakit. Az, hogy nem tartozol bele a mai átlagba még nem garancia semmire. Mert pl a gyermeki tulajdonságok sok nőt legalább annyira taszít, mint ahogy a nagy divat a fej tetején hosszabb haj is.

2016. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy természetesen nem vagyok kövér?:D
2016. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!