Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép csajok! Ti mennyivel...

Szép csajok! Ti mennyivel érzitek másként magatokat a bőrötökben, mint egy átlagember? Mennyire vagytok nárcisták és hogy viszonyultok a kevésbé vonzó pasikhoz (csajokhoz)?

Figyelt kérdés

Csak azért jutott eszembe a kérdés, mert valahányszor meglátok egy csajt (bár szinte mindig az alfahím pasijával van együtt), mindig azt látom, hogy majd ki ugrik a bőréből a boldogságtól, abszolút felszabadult/gátlások nélküli és felsőbbrendűnek érzi magát. Mielőtt valaki megsértődne, ezt csak én gondolom így, de majd eláruljátok mi az igazság. Milyen a közérzetetek és a szépségetek tudatában, hogyan viszonyultok a kevésbé vonzó emberekhez, mint mondjuk egy csúnyább, alacsony, vékony pasihoz vagy egy molett, előnytelen külsejű lányhoz? A hozzám hasonló kevésbé szép, alacsony, vékony srácokkal is el tudnátok szolidan beszélgetni vagy teljesen eltérő kasztba tartozunk és reménytelen bármiféle társalgás, amiből számotokra semmi haszon nem válik (munkahely, egyetem)? Elsősorban lányoktól várnék válaszokat, de az alfahím pasik is leírhatják a véleményüket.

Írjatok kort és nemet is!



2016. jún. 21. 14:47
1 2
 1/15 Inessential ***** válasza:
100%

Relatív, hogy kinek milyen a szép csaj.

Alfahím pasi pedig nincs -de ha valaki annak gondolja magát, annak max az egoja nagy, nem a tekintélye.

2016. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mi az hogy alfahím pasi nincs? Hasonlítsd már össze ezt a két pasit: [link]

[link]

...ezzel a nyikhaj, alacsony gyerekkel (akihez hasonlítok, csak nekem kicsit csúnyább arcom van): [link]

A szépség meg szerintem egyáltalán nem relatív (most nőkre vonatkoztatva), mert akinek nem 2-3 közeli ismerőse van, az kb. leszűrheti a megnyilvánulásokból, ha nem más a pasik izgága pillantásaiból, hogy ő bizony jó csaj.

2016. jún. 21. 15:02
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

2, jók a képek! :)

Vannak a szép lányok között is normális emberek, akik nem néznek le senkit azért mert nem alfa. Sőt, sokuk nem is szereti a túl jóképű pasikat.

2016. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alfa az viselkedés, nem kinézet, mellesleg nagyon lenéző.


Az is érdekes, hogy másról megmondod, hogy felsőbbrendűnek érzi magát. Ez valami X-Men képesség lesz.


Azt meg nem tudhatja egy szép nő, hogy milyen előnyöket élvez, mivel csúnya nem volt. Nincs összehasonlítási alapja.


Az "elnyomott" helyzetébe nehezebb belelátni.

2016. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Én szép vagyok, a pasim is izmos (de nem ez a kigyúrt dolog), és nem azért vagyok vele, mert az afféle státusszimbólum, hanem mert szeretem. Ennyi a titok. Én jól érzem magam a bőrömben, viszont azt hogy egy "átlagemberhez" képest most jobban vagy sem, azt nem tudom, mert ők ők, én meg én vagyok.


Én, az úgymond csúnyábbakat, vagy átlagosakat, legyen akár vézna fiú, akár molett, előnytelen külsejű lány, nem nézem le. Mi okom lenne rá?


Én a hozzád hasonló, alacsony, nem szép, vékony sráccal is ugyanúgy tudnék beszélgetni, ha lenne vele közös témám, miért ne? Az hogy te állításod szerint nem vagy szép, meg vékony vagy, meg alacsony, meg én aki szintén vékony vagyok (persze egészségesen) meg szilikonmellű, meg szőke, attól mi ketten ugyanúgy emberek vagyunk, bár az esetem nem lennél, de attól függetlenül, persze. Ez, legalábbis szerintem nem annak a kérdése, hogy ki hogy néz ki, hanem hogy például hogy kommunikál, milyen a kapcsolata az emberekkel, stb.


Ez nem kasztosodás, bármennyire is úgy tűnik, vagy a média, avagy a mai társadalom egyes elemei úgy állítják be.


Tehát szerintem felesleges besorolni. Akkor én a szilikonmellű szőke nő kasztjába tartozom, te meg a csúnya vézna srác kasztjába? És a kettő között (itt most nem párkapcsolatot vagy egyebet értek) semmilyen szinten nincs és nem is lehet semmilyen átjárás? Vannak, akik ezt hiszik, mindkét oldalon. Azonban, bár először mindenki külső alapján ítél, (én is) mivel az elsődleges érzéked a látásod, azonban pusztán a látványból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Vannak, akik levonnak. Én is van úgy hogy levonok, nem álszenteskedem.


Egy példa: Tegyük fel, hogy te kedves kérdező, meg én egy asztalnál ülünk egy társaságban. Többek közt én, (a jó nő) meg te (a vézna fiú). Én nem vagyok egy olyan ember (bár hangsúlyozom, hogy a magam nevében nyilatkozok), aki csak azért ne beszélgetne veled, mert csúnya vagy meg vézna. Bizonyos fokig én is önelégült vagyok, de annyira nem, hogy azt mondjam, hogy nem állok szóba, csak a számomra szépnek tartott emberekkel.


24/l


24/l

2016. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A KÉRDEZÖTÖL: AZ ELSÖ LINKBEN AMIT KÜLDTÉL CSÁVONAK MI NEVE ? MEG MONDANÁD KÉRLEK
2016. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A soraidból árad a kisebbrendűségi érzés, és számomra teljesen érthetetlen, hogy miért.


Mindenféle ember van. Még olyan is, amilyet/akit elképzelni sem tudsz. Látatlanban is biztosra veheted, hogy van nálad még csúnyább is, az viszont egyáltalán nem biztos, hogy téged csúnyának tartanak mások, lehet, hogy csak te saját magadat. A szépség nemcsak a fizikális megjelenéstől, hanem kiállástól, magabiztosságtól, intelligenciától, kulturáltságtól, személyiségtől, humorérzéktől is függ. Ami számít, az az, hogy képes vagy-e szimpátiát, vonzalmat kelteni másokban magad iránt. Olyan lányt sosem fogsz magadba bolondítani, aki csak és kizárólag az első képen látható sráchoz hasonló fiúkhoz vonzódik, főleg akkor, ha ezt az illető személyes tulajdonságaitól függetlenül vagy a pénzének mennyiségétől függően teszi. (Akkor meg nem is érdemes.) Viszont megfelelő fellépéssel és szimpatikus személyiségjegyekkel felvértezve bővítheted azoknak a körét, akikben szimpátiát vagy akár vonzalmat is kelthetsz. És amint ez megtörténik, és te is a lánynak hasonló vonásaira koncentrálsz, nem csupán a külsejére, máris nem fogod magad nyámnyilának érezni, mert lesz melletted valaki, akivel vonzónak tartjátok egymást, és csak ez fog számítani.


A magukat csúnyának tartó fiúk gyakran elkövetett hibája, hogy olyan szép lányok után ácsingóznak, akik számára tényleg elsődleges a külső, és akikben semmi olyan izgalmas nincs, ami garantálná, hogy pár dugás után is még működőképes lenne a kapcsolat. Javaslom, hogy a lányok külseje mellett arra is figyelj, hogy ez a külső mennyire harmonizál a személyiséggel, illetve maga a személyiség mennyire vonzó a külsőtől függetlenül, és csak azután kezdjél el sajnálkozni, ha te nem jössz be neki.


Amúgy pedig a második link alatti srác egyáltalán nem tűnik lúzernek, nem értem, mi a baj vele. Rengeteg hasonló típusú fiút látok közlekedni az utcán csinos barátnővel. Rengeteg ilyen típusú fiúnak/férfinak van jól menő vállalkozása, klassz munkája, kellemes személyisége és sikeres ember. Ha pedig nem vagy megelégedve magaddal, akkor változtass! Erősíts, sportolj, tanulj, olvass! Olyan sosem leszel, mint az első pasi, de olyan lányok után nem érdemes sírni, akiknek csak ez kell. Viszont lehetsz önmagad okosabb, talpraesettebb, humorosabb és sportosabb változata, és ez sokkal vonzóbb, mint egy sármos kiraktbábu.


Sok sikert!


37/F

2016. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6: Hehe, tudományos célból esetleg diplomamunkához kell vagy inkább....? xD

Amúgy fogalmam sincs ki ő, de bármelyik műszaki felsőoktatási intézményben találsz ilyen pasikat, vagy utazz ki egy mediterrán országba/Dél-Amerikába és mind a 10 ujjadra jutni fog egy ilyen szenvedélyes, kemény dákójú "Alejandro Rodriguez".

Majd megpróbálok utána keresni, cserébe legalább néha vess egy szolid mosollyal kísért pillantást a magamfajtákra, hogy ne érezzük magunkat reménytelen nyikhajoknak. :'(

2016. jún. 22. 15:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Túl kell ezen magadat tenni. Rám se nézett még sehogy pasi, de ha nyávogok sem lesz jobb. Időpazarlás.
2016. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
haha amugy koszi és fel a mosollyal :)
2016. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!