Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan találjátok ki...

Ti hogyan találjátok ki magatokról, hogy milyen emberek vagytok?

Figyelt kérdés

Mert mondhatom azt hogy jó ember vagyok, de ti pl hogyan állapítjátok ezt meg? vagy csak csuklóból rávágjátok hogy én vagyok a legjobb (:P)?

(-Mikor van erre szükség? egyáltalán miért hol és kinek találjátok ki ezeket?

-Itt gyakorin ha magatokról írtok vagy ha csak az életbe meséltek)


A saját módszerem ha valakit érdekel: Elképzlem hogy a világon az összes ember én vagyok és aztán elképzelem mit csinálnának és hogyan viselkednének az emberek ha én lennék mind.


2016. aug. 31. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én feldobok egy érmét és ha fej, akkor jó fej vagyok.

Ha írás, akkor meg jó ember.

2016. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
2016. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Én egy rendkívül rossz ember vagyok sajnos. Próbálok tenni ellene. :(
2016. aug. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
A tettek beszélnek. A szíve legmélyén mindenki tudja, hogy mi a jó, mi a helyes, aki jó ember, abban a fény elnyomja a sötétséget.
2016. aug. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. aug. 31. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Megfigyelem magamat, hogy bizonyos élethelyzetekben hogyan reagálok.

Én pl. szeretek segíteni, ami szerintem jó vonás, viszont türelmetlen tudok lenni, ha valaki lassú, és hamar felfortyanok. Ezen próbálok tudatosan változtatni, és már valamennyit fejlődtem is jó irányba.

2016. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Altalaba elkerem masok velemenyet de ugyan azt szoktam amugy mint te. Elkepzelem mi lenne a foldon ha mindenki olyan lenne mint en ...

De jozan paraszt esszel is ralehet jonni. Masrol hogyan allapitod meg ? Sehonnam se tudod biztosra csak megerzesekbol es tettekbol. A te tetteidbol tudhatod hogy jo ember vagy e. Gondold vegig miken mentel keresztul es milyen helyzetekbe miket teszel.

2016. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2016. szept. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!