Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit szeret csinálni a...

Ki mit szeret csinálni a szabadidejében? Hova jártok kikapcsolódni? Írjatok mellé magatokról egy pár sort (állás, családi állapot, életkor, stb. )

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Webdesigner, kapcsolatban, 23, de nem tudom ez miért számít.. :D

Úszni szoktam menni és szaunázni, túrázni, moziba, pizzázni, múzeumot látogatni, antikváriumba és metál koncertre. :p

2016. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kockulás, sorozat/film nézés, maszturbáció

magamról nem írnék érthető okok miatt

2016. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát valamit mindig kitalálok, van mikor javítgatok, vagy teljesen új valamit építek/csinálok, sokat foglalkozom a kutyáimmal és általában velük tudok a legeslegjobban kikapcsolódni :) akkor még szoktam sportolni, főzőcskézni meg sütögetni és amikor tényleg nincs semmi más, akkor csak pihenek és filmet nézek, ja meg netezek. Buli meg ilyesmi csak néha van, mikor összejövünk páran.
2016. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3d nyomtattót építek, blogot írok, filmezek, gondolkozom azon, hogy hogyan ne legyen bérrabszolga. Nem járok el sehova.


26F, egyedülálló

2016. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!