Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Akik csúnyának találjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik csúnyának találjátok magatok ti miért gondoljátok ezt magatokról?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem itt egy lánnyal és mindig azt mondja hogy ő ronda pedig szerintem nagyon szép de nem hiszi el...
2016. jan. 16. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kb. hangya koromnyi onbizalmam van... Talan egy picivel tobb.
2016. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én fiu vok de igazábol elv nem vok oan csunya mások szerint xdd
2016. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem mindig az orrommal volt bajom, mert szerintem aránytalanul nagy az arcomhoz képest. Persze a családom mindig azt mondja, hogy semmi gond nincs vele, én mégis nehezen hiszem el...
2016. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. De ha azt mondanám h én nekem így vagy tökéletes miért nem hinnéd el? Küldött képeket magáról és tényleg olyan gyönyörű erre azt a választ kapom hogy "nem, csúnya vagyok" nem értem :D
2016. jan. 16. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem izlések és pofonok:D
2016. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

kifejtem, és biztosan nagyon sokan le fognak pontozni, de ez a véleményem.

most már aligha találsz olyan lányt, aki teljes mértékben elégedett magával, és ez nagyon sok minden miatt van így. nem úgy néznek ki, mint a modellek, lehet hogy szélesebb a csípőjük, és kisebb a mellük, vagy neméppen a legkerekebb a fenekük, valamiért úgy érzik, hogy ezeknek az ideáloknak ők nem tudnak megfelelni. van, aki törődik a cosmopolitan századik számának a 34. oldalán pózoló modellel, és elgondolkodik, hogy ő miért nem ilyen, és van, aki egyszerűen továbblapoz, mert ő vagy olyan, vagy nem akar olyan lenni.

amúgy ez nem sajnáltatás: nem kell ezeket a lányokat sajnálni, meg tudják oldani, de azért lehet nekik segíteni egy-egy kedves bókkal. és ez az, ami miatt egy csomóan csinálják. ha egy lány elküld neked egy képet magáról, akkor nem érzi magát olyan csúnyának, de azért kell neki egy kis külső megerősítés, egy visszajelzés, hogy ő biztos nem csúnya. én mondjuk ilyenkor lerendezem egy "hülye vagy" kijelentéssel és akkor befejezik.

amúgy szerintem nincs olyan, hogy csúnya, de ilyenkor semmiképpen se mondd el neki egynél többször, hogy gyönyörű, mert ez egy ördögi kör :D

17/L

2016. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!