Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, vagy az...

Velem van a baj, vagy az emberek bunkók?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség itt kérdezgetni, de legalább jól esik kiírni magamból

Az osztályomba van pár lány, konkrétan úgy bánnak a másikkal, mint a kutyával. Én csendesebb vagyok, de attól még nem hiszem, hogy le kéne nézni. Az órákon is, kb. mindent elcsesznek, aki szeretne figyelni, vagy nem ilyen gyerekes, meg vannak komolyabb céljai, annak meg szintén ártanak. Én is szeretek hülyéskedni, de azért random ráordítani valakire, (nem rám, ezt már nem hagynám) akiről tudják, hogy félősebb, azért nem kéne, mert ez "vicces". Annyira szívesen leordítanám néha őket, de tudom, hogy én járnék szarul, mivel mindenki melléjük állna, a többiek meg meglapulnának, és már volt egy lány, akit sikerült meggyűlöltetniük az osztállyal, én meg azt nem szívesen élném át, amit neki kellett. Viszont így csak magamban örlődöm miattuk. Hogy szarjam le őket, és engedjem el fülem mellett a dolgokat? Néha nagyon azon gondolkodom, hogy talán mégis velem van valami gond.


2016. szept. 2. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/L
2016. szept. 2. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Bunkók. De neked meg 0 az alkalmazkodási képességed.
2016. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden osztályban vannak ilyenek, de olyanok is, akik csendesebbek vagy csak nem ilyen bunkók, odafigyelnek a tanulásra stb. Próbáld az utóbbiak társaságát keresni. Ha szerzel barátokat, az önbizalmad is megnő és a barmokat is könnyebb lesz ignorálni.
2016. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársaid bunkók, de ezek mindenhol ott vannak. Ebből a szempontból nincsen veled baj. Úgy tudod leszarni őket, hogy elfoglalod magad valamivel/valakivel.
2016. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mihez kéne alkalmakodnom?:D

Vannak barátaim, nem erről van szó, az osztály többségével jól kijövök, mélyebb kapcsolatok nem annyire épültek ki, de azért meg vagyok. Csak nem szeretek a csipkedési sorrend alján állni, vagy eltaposhatónak tűnni.

2016. szept. 2. 18:38
 6/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

1-ső választ kijavítom mert senkinek se tetszik:

"Bunkók. Neked meg 0 a lelki lefizethetőséged."

Na akkor ON.

Elég ha érezteted ezekkel a csajkkkal h te nem figyelsz rájuk. Menj el mellettük, egyszavas válaszok pl: MÁR KÖSZÖNNI SEM TUDSZ!?". te meg mond h "De. És lehetőleg gúnyosan vigyorogj valamelyikre akivel kijössz, de úgy h a csajoktól elfordulsz. Mond el késöbb h ez milyen nagyon vicces szerinted ahogy idegeskednek. Ahogy elnézem a társaid vevők rá sajnos... Ha ügyes vagy megszivathatod őket, akár a többiekkel együtt is. Jobbat nem tudok.

2016. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabb, amit tehetsz, ha azt hiszed, hogy veled van baj, és elkezdesz alkalmazkodni hozzájuk, úgy viselkedni, ahogy ők.

Sajnos az se jó, ha látványosan kiállsz a félősebbek mellett, mert ez valóban ahhoz vezetne, hogy téged is gyűlölnének.

Szóval én a helyedben az ilyen embereket megpróbálnám kerülni. Nem kerülnék velük konfliktusba, de nem is barátkoznék velük.

2016. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó lenne amúgy velük tudatni velük, hogy ezt nem kéne így, viszont a többiek meg elnézik nekik, meg simán kirekesztettek valakit, mert az egyik csajnak nem volt szimpatikus. Mindegy, remélem nem lesznek azért problémák.:)
2016. szept. 2. 20:17
 9/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Ha ennyire gáz akkor csak kerüld őket.
2016. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!