Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? Miért van ez?

Mi történik velem? Miért van ez?

Figyelt kérdés

11-es vagyok.

A suliban teljesen pozitív, életvidám és lelkes vagyok, de amikor este lefekvés előtt magamra maradok a gondolataimmal akkor nagyon rosszul érzem magam. Úgy érzem, hogy feltörnek bennem a régi fájó emlékek és elkezdek rágódni minden, például, hogy ki mit mondott vagy hogy nézett. Szept. 1 óta eddig minden este sírtam ezek miatt.

Eddig sohasem voltam ilyen, és nagyon bánt, hogy ilyen gyenge vagyok.



2016. szept. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hormonok lesznek bűnösek, bár ez inkább 10.-re jellemző. én legalábbis akkor voltam ilyen. hogy mi csinálj? ez jó kérdés, elég nehéz dolog ez. A legjobb amit tehetsz, hogy sokszor végigjátszód magadban ezeket az emlékeket, vagy ha esetleg tudsz még beszélni a "szereplőikkel", akkor megbeszélheted velük, mennyire rosszul érzed magad miatta.
2016. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
végigjátszod*
2016. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsodat.
2016. szept. 2. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gyenge vagy, csak elmelkedik a tudatszinted. El kezdesz befelé figyelni, kívülreked a világ zaja. Megtapasztalod a végleteket. Ha boldog vagy, akkor nagyon, de ha szomorú vagy, akkor is nagyon. Ezt olvastam valahol, hogy felerősödnek az érzelmek. És el akarod kezdeni megérteni, megfejteni a dolgokat, a miérteket. Valójában a Világot akarod megfejteni talán, de ezt csak úgy lehet, hogyha kívülről nem zavar semmi. Szóval úgy olyan csend van. Lehet valaki elég pró, hogy még zajban is meg tudja magának a csendet teremteni ,és tud elmélkedni. Hát én ilyeneket tudok:D:D:D
2016. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Idősebb lélek vagy, sok inkarnációval a hátad mögött , és talán el kezded megkérdőjelezni a dolgokat, hogy vajon jól van-e ez így, ahogy
2016. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az is normális akkor, hogyha eltervezek valamit, hogy ma megcsinálom, de aztán nem látok neki, mert érzem, hogy nem tudnám maximális erőbedobással megcsinálni és e miatt egésznap lelkiismeret furdalásom van? :/
2016. szept. 3. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ez bárkivel előfordulhat
2016. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!