Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lett velem de egy pár napja nagyon ingerült vagyok. Idegesítenek az emberek, még azok is, akiket egyébként bírok és akikkel jóban vagyok. Már több embernek is beszóltam, vitázásokba kerültem, pedig egyáltaln nem szoktam ilyet csinálni. Nem tudom megmagyarázni az okát és nagyon idegesít mert én nem szeretnék ilyen lenni. Mi lehet az oka?

18/F



2016. júl. 14. 19:59
1 2
 1/17 Üres tükör ***** válasza:
Felmerult valamilyen problema az eletedben, amit nem tudsz megoldani?
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát még pár hónapja igen, ami miatt nagyon rosszul voltam kb 3 hónapig. De már április óta teljesen rendben vagyok. Ezért is nem értem ezt a hirtelen változást
2016. júl. 14. 20:20
 3/17 Roland G. ***** válasza:

A problémát még nem dolgoztad fel teljese. (Velem is volt ilyen)

Több idő kell!...

2016. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Üres tükör ***** válasza:

Most utott ki rajtad a stressz. Megviselhetett az a 3 honap.

Probalj meg lazitani igy a nyaron. Nyaralj, turazz, sportolj, aludj sokat.


Szedj magneziumot es b vitaminokat.

2016. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tény, hogy többet gondoltam arra az esetre mostanában.. tényleg amiatt lenne?
2016. júl. 14. 20:39
 6/17 anonim válasza:
Nem tudom mi lehetett az a valami...de később is megjelenhetnek a hatásai(pl.most). Tudat alatt még működhet benned, még nem sikerült teljesen túltenned magad rajta, még nem fogadtad el...lehet csak elnyomtad, kizártad a gondolataidból, és most kicsit "előtör" ilyen formában...:/
2016. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Február elején történt a dolog.. Kb április közepéig-végéig voltam nagyon rossz állapotban, akkor utána mostanáig mintha kicseréltek volna. Jó kedvű, teljesen normális voltam. Most sem vagyok rosszul csak bennem van ez a hülye érzés amit fent is írtam
2016. júl. 14. 20:46
 8/17 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a legjobb és egyetlen barátomat. Röviden ennyi. Nem meghalt az illető, csak simán szétment a kapcsolatunk de nagyon megviselt.
2016. júl. 14. 20:47
 9/17 anonim ***** válasza:
Az ingerultsegnek sok oka lehet. A stressz jo kiindulopont. Egyszeruen csak "lepj hatra egy lepest" szemleld kivulrol onmagad. Vedd eszre, hogy ezek az erzelmek csak a te fejedben leteznek, mas nem tud roluk. Ja, es bocsass meg nekik (a vilagnak), nem ellened teszik. Nem az a celjuk, hogy kikeszitsenek.
2016. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
(6-os vagyok) Megértelek. A barátság (pláne a legjobb) elvesztése igenis megviselhet…lehetséges, hogy mintha őt keresnéd a többiekben, csak nem találod és ez idegesít? Ez persze csak egy opció, ahogy az előttem szóló is írta, hogy rengeteg oka lehet annak, hogy mostanában frusztrált vagy…relaxálj, lazíts egy kicsit és gondolkodj el azon, hogy pl. mi az amivel felcseszik az agyad? Van e köztük valami hasonlóság (mondjuk valamilyen emberi tulajdonság, viselkedés stb)? Eltaszítod-e magadtól azokat akikkel jóban vagy? Gondold át a dolgokat. 
2016. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!