Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudok ismerkedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok ismerkedésre alkalmas emberré válni?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves leszek, és nem tudok ismerkedni.

Az okai:

- nem vagyok valami szép látvány

- elég unalmas ember vagyok

- nem vagyok gazdag (pénzzel legalább tudnám kompenzálni a hiányosságaimat)

- nem mozdulok ki otthonról, csak ha muszáj )pl. ha dolgozni megyek)


Próbálok változtatni. Brian Tracy-t olvasok, naponta 4-5 km-t kerékpározok, napi szinten gyakorlom az önámítást (mondogatom magamnak, hogy értékes, szerethető ember vagyok).


2016. márc. 5. 21:21
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Írj üzenetet kérlek! Beszélgessünk!
2016. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ha tudod az okokat, tudod a megoldást is...
2016. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az okokat tudom, csak azzal van gondom, hogy miként változtassak rajta. Már amennyiben ez lehetséges.
2016. márc. 5. 21:53
 4/35 anonim ***** válasza:

- menj el fodrászhoz, vegyél új ruhákat

- olvass sokat, nézz ismeretterjesztő műsorokat, hogy tudjál érdekes dolgokat feldobni

- menj el dolgozni

- járj el bulizni


szerintem ennyire egyszerű

2016. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

- fodrásznál voltam

- néha átkapcsolok az ism.terjesztő csatornára, de nincs kinek beszélni róla,mert sosem vagyok olyan helyzetben

- bulizni utálok, rühellem a szórakozóhelyeket

2016. márc. 5. 22:02
 6/35 anonim ***** válasza:
Akkor nem bulizni, de kocsmázni, beülni valahova...
2016. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Otthon is meg tudom inni a sörömet. A kocsmákat sem szeretem. Jobban szeretek otthon lenni, a biztonsági szférámban.
2016. márc. 5. 22:25
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Látom jól sikerül az önámítás...:D

--->"nem vagyok valami szép látvány

elég unalmas ember vagyok"


Próbálj meg kilépni az önsajnálatból!

Ha nem megy személyesen az ismerkedés, akkor próbáld meg az interneten. DE ne úgy, hogy ott is azt magyarázod a csajoknak, hogy milyen unalmas, szerencsétlen ember vagy, akivel nem szeretnek a csajok ismerkedni. Ugyanis ez nem kelt senkiben sem valami jó érzést.


Miért vagy unalmas? Nincs témád? Nem hiszem...Mindenkinek van.


"nem mozdulok ki otthonról, csak ha muszáj" Hát akkor ne várd a csodát kisbarátom, mert nem fog bekopogtatni az ajtódon. Járj el közösségbe! Edzőterem, kiállítás, könyvtár, koncert, stb...Bárhol lehet ismerkedni, ha persze akar az ember.


Ki a tököm az a Brian Tracy? Ne tőle olvasgass, mert ő nem oldja meg a problémáidat.

Mozdulj ki ebből a vegetálós állapotból, mert rossz olvasni téged, pedig nem hiszem, hogy szörnyű ember vagy, csak szimplán befordultál. Pedig még annyira, de annyira élned kellene, hogy el sem tudom mondani.

2016. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Erre semmi közösségi hely nincs, szóval nehéz lesz. Esetleg, ha valamikor elköltözöm, talán lesz 1-2 % esély.
2016. márc. 5. 22:34
 10/35 anonim ***** válasza:
Akkor meg szedd össze a cókmókod és húzás.
2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!