Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó a megfigyelőképességed?...

Jó a megfigyelőképességed? Mire alapozod?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Át tudom váltani magam olyan "módba", hogy észreveszek minden mozgást még a perifériás látásom határán is, de nem tudom megmondani, hogy mi az vagy mit csinál. Ezt általában videójátékozás közben szoktam használni, mert elég fárasztó, és ott annyi input pont elég, hogy valami mozog valamerre.



Ha olyan megfigyelőképessége gondolsz, hogy észreveszem ha valaki új cipőt vett akkor semennyire

2016. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Arra alapozom, hogy ha valamit mondok, a legtöbbször az a reakció, hogy nahát én észre sem vettem. Értendő ez illatokra, hangokra, változásokra amik általában olyan kicsik, hogy sokan nem veszik észre (pl. hogy a csatornafedél fordítva van visszatéve vagy hogy egy lámpaoszlop különbözik a többitől az utcában).
2016. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, jó. Hogy mire alapozom? Az eredményekre.
2016. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!