Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálja mindenki...

Miért próbálja mindenki eljátszani Facebookon, hogy ő egyedi/különleges?

Figyelt kérdés

"Who cares about the standards of normal people?"

Most éppen ez az idézet az, ami kényszerített, hogy írjam ki ezt a kérdést..


Fiú vagyok, 16.

Azt vettem észre, hogy az én generációmba tartozók nagy része (ez leginkább lányokra igaz) nagyon szereti azt hinni/előadni magáról, hogy ő különleges, és mindenki más sablon.

Ez leginkább a facebookon megosztott idézetekben/zenékben/képekben nyilvánul meg.


Elméletileg mindenki egyediség, de nem értem, hogy miért kell ezt olyan szánalmasan klisés, gagyi idézetekkel facebookon mások szájába rágni, miközben ugyanott (a függöny előtt/tengerparton) készített fényképpel, ugyanúgy (csücsörítve (vagy mintha levegőt fújna ki)/természetellenes fenékkitolós pózban/kutyás snapchat filterrel/egyik kar felemelve a hajhoz) pózol és ugyanolyan kommentek érkeznek rá (100/öklös emoji/"Fullos"/"imádás van"/"Enyém"), MINT MINDEN MÁS LÁNY KÉPEIRE!!?


Ez oké lenne, de miért kell akkor a különlegességről előadást tartania az ilyen lányoknak, ha ők maguk a sablon!?


Ennél már csak azt szeretem jobban, ha valaki a szabadságról/a törvények áthágásáról/a drogokról ír ki idézetet, de ha megtudják, hogy valaki füvezett már, akkor rögtön szánalmasnak könyvelik el.


Ezek nem tudom miért idegesítenek engem, lehet kéne szerezném egy életet..


2016. szept. 4. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem írnak vissza a csücsörök?
2016. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Több, mint fél éve, hogy utoljára próbálkoztam csajozni, de feladtam.
2016. szept. 4. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
És most minden lány szemét.
2016. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki a féjszbukra kipakolja a magánéletét az minden lehet, csak különleges nem...
2016. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MZ.per.X ***** válasza:
Ja szerezz életet.
2016. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3

Úgy látom egy hangya értelmi szintjén állsz.

Mutasd meg azt a mondatot, ahol arra céloztam, hogy minden lány szemét... Mert érzésem szerint én nem mondtam semmi ilyesmit, tehát fogalmam sincs, hogy mi a rákért próbálsz meg belém kötni.

Nem tudom mi miatt akarsz nyomoréknak beállítani, nem tettem/mondtam semmi rosszat. Ez csak egy szimpla kérdés...


Alapból nincs értelme a próbálkozásodnak, mert nincs minden lánynak facebookja (és én csak a facebookon lévő lányokat említettem, más közösségi oldalon lévőket nem), tehát emiatt már alapól nem lehet minden lány szemét, de azért reménykedem, hogy visszajössz és próbálsz még oltogatni, mert olyan jó érzés olvasni a fas:zságokat, miközben csak egy tetves kérdésre szeretnék választ kapni.

2016. szept. 4. 16:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ha szavakon lovagolunk.


Süt belőled az utálat. És miért csak lányokról beszélsz? Mert nyilván rájuk csorgatod a nyálad. A fiúkáknak ugyanilyen sablonok a képeik, csak azokat nem sasolod vágyakozva.


Igen, életet kéne szerezned. Mert aki egyedi, azt nem a facebook-on fogod megtalálni.

2016. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Mutasd már meg, hogy hol a rákban mondtam, hogy barátnőt szeretnék?

És, ha nem vetted volna észre nem CSAK a lányokról beszéltem, te autista... "generációmba tartozók nagy része (ez leginkább lányokra igaz)"

LEGINKÁBB a lányokra igaz, nem CSAK a lányokra igaz.


Tanuld meg értelmezni a szavakat, kérlek.

2016. szept. 4. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:

"Azt vettem észre, hogy az én generációmba tartozók nagy része (ez leginkább lányokra igaz) nagyon szereti azt hinni/előadni magáról, hogy ő különleges, és mindenki más sablon. "


Kihagytad(lassan idegbajt kapok tölük)másik fajtát majdnem összes fiatal lány:

""született őstehetséges művészek""

Ők egyben "őstehetséges rajzolok,festők,költők,írok,énekes,színészek,táncos,profin használja sok hangszereket(hegedű,gitár,zongora..stb).stb Ők már "művésznek" hívják magukat.

Csakis igényes könyveket olvasnak.

Csakis igényes filmet,rajzfilm,sorozat,animéket néznek.

Ők klasszikus zenét hallgatnak pl:Mozart,

Csakis olyan művész nevet választanak, kifejezi mekkora különleges egyedi ők.

Csakis olyan külsejük van(öltözkedés,haj szín/frizura,tetkok,pircing) lássák mekkora nagyon különleges egyediek ők.

Van nekik művészi oldaluk pl:FB oldal ,deviantart,tököntudja milyen oldaluk van még.

kb ennyi

2016. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Nem csak a generációd, alapvetően az emberekre jellemző, hogy nem akarnak átlagosnak tűnni, még akkor sem, ha tényleg tök átlagosak.

Ezért van az, hogy vannak emberek, akik csakazértis szembe mennek a közkedvelt dolgoknak, ezáltal kifejezve, hogy ők bizony nem mennek a nép után és ők különlegesek (még akkor is, ha tök hülyeség, amit csinálnak).

2016. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!