Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megkülönböztetni...

Hogy lehet megkülönböztetni külsőre egy 18-20 és egy 23-25 éves lányt?

Figyelt kérdés
Vannak akik idősebbnek néznek ki, na meg sokan ugyanolyan ruhákba vannak, ugyanúgy kirakva minden. Mi a külső ismertető jegyei?
2016. szept. 4. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Vannak érettebbek a koruknál és vannak fiatalosabbak . Csak saccolni lehet,vagy kérdezni. Manapság egy 14 éves is úgy tud kifejlődni és kikenni magát hogy 20 évesnek is kinéz.De vannak kislányos alkatú 25 évesek is bőven
2016. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Manapság nem nagyon ismerhető fel. Már a ~15 éves lányok is úgy felturbózzák magukat, hogy néha csak lesünk, 20-30 év között meg 5 év dilemma ide vagy oda már tényleg csekély. A nőknél különösen nehéz a kort helyesen megítélni, a csinos öltözködés és a smink sokmindent elfed. Talán mégis inkább az arc az, ami árulkodó. 30 fölött meg a komolyság, a temperamentum, a diszkrétebb cicoma már önmagáért beszél.
2016. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Engem például konzekvensen 50 évesnek néztek, mivel kövér vagyok, és így arra már senki sem vette a fáradságot, hogy az arcomra is vessen egy pillantást, amiből kiderülhetett volna a valódi korom. De van olyan ismerősöm is, aki 38 évesen kinéz 25-nek.
2016. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha valakit 20 évesen 23-nak vagy fordítva néznek, az nem akkora hú de nagy eltérés. Meg ha valaki tetszik, nem mindegy, hogy hány éves, ha itt a 18 nálad az alsó határ?


Amikor 18 voltam, 13-nak néztek. Mindig azt hitték, valakinek a húga vagyok. (Általában a saját húgomé.:D)


De ha 18 évesen 16-nak néztek volna, az sem nagy eltérés. Anyukám 51 éves, és a korombeliek rendszeresen lesziázzák és végigmérik.

2016. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen megkülönböztetni őket.
2016. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Engem például még így 30 évesen is mindig 18-nál fiatalabbnak szoktak nézni.


Nem régiben jártam egy általános iskolában, és összefutottam a nyolcadikos osztállyal (14-15 évesek), hát esküszöm neked, hogy legalább a fele magasabb, kövérebb volt nálam, és sokkal de sokkal idősebbnek néztek ki a koruknál! Volt amelyik még nálam is idősebbnek tűnt! Minimum 27-28-nak tippeltem volna őket, ha az utcán futok velük össze. Ledöbbentem.

2016. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általános sulival szemben lakom. Ami megdöbbent, az nem az, hogy a sminkelt lányok idősebbnek néznek ki, mert ez sem feltétlenül igaz mindig. Hanem vannak olyan smink nélküli lányok, akik úgy néznek ki, mintha a nagyi ruháját hordanák, na nekik van ilyen agyondolgoztatott könyvtáros vagy túlhajszolt anyuka kinézetük. Nagyon durva.
2016. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Sehogy. Engem mindenki 18-20-nak néz, pedig most leszek 25. A koromnak megfelelően öltözök, nincs kirakva semmim, nem viselek élénk mintákat, színeket, és mégis. Egyszerűen csak fiatal pofim van :D

Van ismerősöm, aki velem egyidős, és kinéz 35-40-nek is.

2016. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!