Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te boldog vagy? Mit jelent...

Te boldog vagy? Mit jelent boldognak lenni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem, de majd 1x az leszek.


Az, hogy nem rabszolga bérért dolgozom, és nem fáj a fejem havonta a betevő miatt.

2016. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Harmónia, belső béke és nyugalom. Amikor ezt az állapotot eléred, és tartósan benne tudsz maradni.
2016. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a boldogság, mert mindenkit más dolgok boldogítanak.

Én perpillanat egyáltalán nem vagyok boldog, kifejezetten letörtnek mondanám magam. Ami pedig még rosszabb, hogy emberek között úgy viselkedek, mintha semmi bajom nem lenne, közben belül örlődök és szenvedek.

2016. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ,de ezen a földön nem is hiszem hogy tartósank annak lehetne lenni még akkor sem amikor mondjuk millárdos az ember mindenkinek valamiért elviselhetetlen az élet jutott:) elmondások alapján, ha őszintén kezdenek el beszélni. Mindig valami viszked, vagy fáj én is ilyen vagyok nem vagyok kivétel , de igazából minden alapjában boldog lenne ha nem próbálna megfelelni csak egy picit is a társadalomnak a saját elvárásainak szokásos "f**ág", és egyébként ez az igazság, de valahogy nekem sem sikerült még MERT CÉLT KELL KITŰZNI MINDIG magad elé:D érdekes azért, hogy az ilyen emberek sem boldogok, pedig sokak szerint ez a kulcs:) felmerül a kérdés miért is nem? Ja mert az megfeleléssel jár , és akkor felmerül a másik kérdés mi a f*/s van akkor??? Mindenki keres valamit/kit ,de az nem ezen a földön terem.
2016. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok, mert nincsenek meg azok a dolgok, amik számomra szükségesek a boldogsághoz.
2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog.A szüleim egymáshoz se szólnak, az apám veri az anyukámat, a húgom utál engem, nincsenek barátaim, és ráadásul nagyon szerelmes vagyok egy fiúba és ő utál engem, és azt hiszem beleőrülök.
2016. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én boldog vagyok.Van egy csodás férjem,kertes házunk,autónk,biztos munkahelyünk,kirándulásra,szórakozásra is van időnk,pénzünk.Nem kell aggódnunk soha semmi miatt.Rendben van a testünk és a lelkünk.
2016. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen, boldog vagyok.:) Engem leginkább az vidít fel, ha a családommal, barátaimmal olyan történik, ami őket is boldoggá teszi. Egy ilyen apróságtól napokig képes vagyok mosolyogni.

És te kedves kérdező? Te boldog vagy?

2016. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha megkapom a NAV részletfizetést, és végre aláírjáka bérleti szerződésemet, akkor hihetetlenül boldog leszek!


Ja meg még akkor is , ha akad valami meló az unicef-nél.

2016. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ma már nem vagyok az, de volt nagyon boldog időszakom. Nálam annyit jelentett, hogy nem voltak problémáim, egészséges voltam, mindent pozitívan láttam, mindig jó volt a kedvem, nyitott voltam az emberek felé és a világra, szerettem az életet, a munkámat. Párkapcsolatom nem volt abban a 4-5 évben, csak sok alkalmi kapcsolatom, nagyon sok barátom volt, sokat utaztam, motoroztam, szabadnak éreztem magam, nagyon aktív életet éltem. Autóban mindig szólt a zene, és énekeltem vezetés közben, hogy "Ha én szél lehetnék...".

De szép idők voltak. :) 90-es évekről beszélek.

Ma már nehéz boldognak lenni, mert megmérgezi az életünket a média, az internet, a sok gyűlölködés, a kétszínű emberek, a kilátástalanság, létbizonytalanság, társadalmi egyenlőtlenség stb. Vagy csak öregszem. :D

2016. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!