Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos helyzetben is magabiztos?

Kínos helyzetben is magabiztos?

Figyelt kérdés
Pl: Megbotlasz a járdában és mindenki néz..vagy valaki elragadja a pénztárcád az út közepén, mit csinálsz hogy ne legyél megalázva? hogy akkor is magabiztos maradj?
2016. aug. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Megbotlok: Felállok és továbbmegyek.:D (ha tudok:)

Pénztárca: Kicsavarom a kezéből és egy jodan mawashi gerivel elintézem az úriembert.

18/L

2016. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az összes kínos helyzet megoldására nem lehet azonos választ adni, de a példáidra válaszolva: Ha valaki megbotlik az szerintem nem ciki,és ha nem rossz szándékú emberek vesznek körül nem is kell annak érezned, inkább együtt éreznének, mint nevetnének. Bár manapság sajnos semlegesek az emberek és rád sem figyelnek az utcán, ha valami történik(De ez mellékes).Tovább kell sétálni, nem szabad túlgondolni, mert csak magadat ostorozod vele. A lopásnál is szerintem nincs olyan, aki az áldozatot nézné le, jobb esetben még segítenek is rajta.

A legtöbb kínos helyzetet az ember saját maga nagyítja fel és meséli be magának. Fejben kell arra koncentrálni hogy ami történt nem szándékos volt, nincs okod szégyenkezni.

De persze vannak olyan helyzetek, amikor nincs mit tenni. :D Saját példával élve, nekem volt hogy jégkását ittam szívószállal a végén pedig belefeledkeztem és felhajtottam a poharat,így vizes lett a felsőm. De szerencsére nem vették észre, eltakartam pulcsival a foltot és siettem haza abban a reményben, hogy senki sem látta.

2016. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak röhögök magamon.
2016. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!