Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tesztek, amikor valaki...

Mit tesztek, amikor valaki nagyon de nagyon modortalan veletek?

Figyelt kérdés

Foleg ilyen intezmenyben mint egy polgarmesteri,egy posta,vamugyi hivatal,rendorseg ....


Nekem annyira rosszul esik,ha ugy bannak velem ilyen helyeken mint egy utolso labtorlovel,de meg sem tudok amit tenni,hisz tudom hogy ezzel a sajat dolgomat nehezitenem meg :( .... Hiaba oltok mindenkit be..


2016. szept. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szolni szoktam hogy viselkedjen normalisan. De nagyon ritkan fordul elo hogy modortalan valaki.
2016. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy beszólást elnézek, de ha (egy és ugyanazon alkalmon belül) ismétlődik, akkor kulturáltan szóvá teszem...
2016. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Szántszándékkal csakazértis bűbájtüncikedves vagyok, és vigyorgok mint a vadalma. Hozzátenném, hogy ettől még nem hagyom magam hülyére venni. Szépen is be lehet csomagolni az osztást. Igazi művészet úgy elküldeni valakit melegebb éghajlatra, hogy alig várja hogy indulhasson :D
2016. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!