Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem túl magam egy...

Hogyan tegyem túl magam egy igénytelen, büdös emberen és a szagán? Nem tudok miatta enni sem.

Figyelt kérdés
Délelőtt voltam a bankban, míg vártam egy fogatlan, erőteljesen szétdohányzott szagú 40-es leszakadt nő ült le mellém. Ezt még önmagában el bírtam volna viselni, azonban ahogy vette a levegőt áradt belőle az eldohányzott "hullaszag', valamint elég ostobának tűnt, le volt írva a papírjára, hogy melyik asztalhoz hányas hívószámra kell majd mennie, de értetlenkedett, folyton kérdezgetett erről, hogy hova menjen, nekem hányas a számom, hol kell nézni hogy mikor hívják stb. Próbáltam minél jobban elfordítani a fejem, hogy ne érezzem a szájából kiáramló hullaszagot, de annyira megcsapott, hogy azóta sem tudom túltenni magam rajta, még mindig érzem. Ebédelni is alig tudtam, kavarog a gyomrom. Miért vannak ilyen igénytelen emberek? Hogyan felejtsem el?
2016. szept. 14. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Koltozz kulfoldre.
2016. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért? Ilyen emberek mindenhol vannak, akkor inkább jobb megoldás, ha többet nem lépek ki az utcára ;)
2016. szept. 14. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja pár év múlva majd Te is cigizni fogsz

Hány éves vagy?

2016. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem épp ez a legjobb módja a felejtésnek, hogy ide kiírod és erről beszélgetsz :D Foglald el magad valamivel amit szeretsz.
2016. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tenyeg. Inkabb ne menj ki az utcara az a legjobb.
2016. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Menj nyalj egy fagyit
2016. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tartom valószínűnek, hogy a jövőben valaha is rágyújtsak, nyilván nem kiskamasz vagyok, ha bankba járok.

Persze ha erről beszélek nem lesz jobb, tudom, de egyszerűen szinte minden lélegzetvételnél érzem a szagát.

2016. szept. 14. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jutott, hogy fel lehetett volna állni és arrébb menni?

Tartsál magadnál illatosított pzs-t. Ha ilyen helyzetbe kerülsz, használhatod az orrod elé téve.

2016. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
A büdös ember szörnyű, az tény, no de azért te sem vagy százas, ha órákkal az eset után még ezen kattogsz. A büdi mellől sétálj a lehető legtávolabbra, aztán miután kimehetsz a helységből, akkor már örülj magadnak, ne azon vergődj, hogy mi volt a bankban. Frankón pszichés beteg a teljes mai társadalom, 15-40 között?
2016. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személyes ügyfélszolgálaton dolgozok, szerinted néha milyen emberek fordulnak ott meg?

Volt egy olyan, aki után egy csomó ideig szellőztetni kellett. Elmesélte a kollágának, hogy gyk rohad a lába, az orvosisokat át szokták hívni az egyetemről , hogy nézzék meg. Az szted milyen büdös volt...?

Sőt...egyszer Bécs Meki: irtózatos büdös hajléktalan ült bent az egyik asztalnál a bejárat mellett.

Ezen túl kell lenni. Nem ezzel kell foglalkozni, hanem mást csinálni, másra gondolni.

Ilyen emberek mindenhol vannak.

2016. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!