Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma talalkoztam egy emberel ő...

Ma talalkoztam egy emberel ő megismert engem én őt nem csak par szot beszeltunk en cikinek ereztem megkerdezni hogy bocs te am ki vagy ezert nem tettem. Ti mit csinaltatok volna?

Figyelt kérdés
azt mondta reg lattalak utoljara altalanosban meg a nevem is tudta en nem birtam rajonni ki ő ez mennyire ciki? es azota se tudom ki volt ő csak par szot beszeltunk akarhogy gondolkodom nem emlekszem ti megkerdeztetek volna am ki vagy vagy vmi

2016. szept. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát így utólag elég égő lenne megkérdezni, rögtön kellett volna :D

Tipikus példa arra hogy a kommunikáció hiánya hova vezet

2016. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott akkor abban a pillanatban megkerdeztetek volna? igy ertettem. en nagyon szegyeltem es nem mertem
2016. szept. 14. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
3, Én az egyik osztálytalálkozón kérdeztem meg az egyik osztálytársam(miután köszönt), hogy ki is vagy? :) Mentségemre legyen, hogy előtte 15 éve nem láttam.
2016. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen történt velem is, megállóban leszólított egy csaj, mondta h rég látott, mi van velem. Megkérdeztem, hogy honnan is ismerem, mondta, hogy az egyetemen egy kurzusra jártunk... Ígyse ugrott be, de mondtam, hogy ja tényleg, örülök, hogy látlak, mi van veled semmi?
2016. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!