Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elpirulás leküzdésére valami...

Elpirulás leküzdésére valami módszer?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de sajnos nagyon sokszor előfordul velem, hogy elvörösödik az egész fejem. Például ha az egyetemen egy olyan oktatóval beszélgetek aki számomra szimpatikus, felnézek rá, vagy akár több emberhez kell szólnom, akikkel nem vagyok túl közeli viszonyban..de olykor olyankor is előfordul, ha egyszerűen csak a fodrásznak kell elmondanom, milyen fazonra vágja a hajam. Tehát elég jelentéktelen helyzetekben is, és nagyon kínosan érzem magam olyankor, kattog az agyam, hogy akivel beszélgetek biztos néz, hogy mégis mitől jöttem ennyire zavarba..

2016. szept. 15. 00:00
 1/2 A kérdező kommentje:

még annyit hozzáfűznék, hogy egy közös "munkába" kezdtem egy tőlem 20 èvvel idősebb férfivel, így hetente pár alkalommal találkozunk, kedvelem és lenyűgöz a tudása, a személyisége, de semmi több és folyamatosan elpirulok beszélgetés közben és félek, hogy esetleg félreérti, nehogy arra gondoljon, hogy amiatt van, hogy esetleg tetszik nekem vagy bármi.


Ezt leírva úgy érzem kicsit túlgondolom már ezt az egészet :D de elég kellemetlen már az egész helyzet számomra

2016. szept. 15. 00:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Én olyan szinten elpirulok néha, hogy majdnem könnyezek! Szörnyű érzés, ha nem akarsz direkt elpirulni... márpedig nem sűrűn akar csak úgy elpirulni az ember. Néha tényleg nagyon hideg a kezem, és ha elpirulnék, akkor előtte rá teszem az arcomra, úgy csinálok, mintha megtámasztanám a fejem.
2016. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!