Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg esely? Mas leirna hasonlo tapasztalatait, velemenyet 19/L

Figyelt kérdés
Szakitottam parommal, mindkettonknek a masik volt az elso 2eves kapcsolat volt de elkezdtem bizonytalankodni massal milyen lehet, szereteme ot meg elni akarok egy kicsit stb..es a kapcsolatunkbol a szenvedely hianyzott honapokig nem volt szex ritkan tudtam ra beindulni...a szakitast nem tudtam sajnos szepen lezarni sokat viszakoztam visszasirtam magam, szunetet is tartottunk es annyira kilatastalannak lattam a helyzetet hogy ugy gondoltam az a legtisztessegesebb ha szakitok vele ezt az idoszakot sajnos a parom is megszenvedte akaratomon kivul sokat bantottam...most ugy erzem par hettel a vegleges szakitas utan hogy nekem nem kell mas csak o, folyamatosan jonnek elo a szep emlekek, a parom tokeletes, nagyon jo ember mindent megtett ertem es a buntudat felemeszt es megkertem hogy adjunk magunknak meg 1 eselyt de erre azt valaszolta hogy nem tud egyenlore megbizni bennem fel hogy megint bizonytalan lennek a kapcsolatunkban es ugy tudom bebizonyitani neki, hogy tenyleg szeretem ha most adok idot neki is meg magamnak is es ha par het mulva is igy erzem akkor tiszta lappal kezdhetunk..ez tart engem most eletben, nagyon felek hogy nem fog hozzam visszajonni de ha o is tenyleg szeret akkor meg tudjuk oldani nem?! Szerintetek? Borzaszto a tudat, hogy en dobtam el es ha nem lettem volna hulye meg mindig itt lenne mellettem
2015. ápr. 19. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán akkor kellett volna értékelni amikor melletted volt
2015. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A srác érdekében remélem, hogy sose jöttök újra össze.
2015. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy veletlenul miskolci?

Eleg sok hasonlo tortenetu lanyt ismerek. Itt a kornyeken.


Mellesleg, irj neki. Jelezz fele hogy te meg szereted.

A tobbi az ő dolga. Lehet csak egy kiados beszelgetes kéne koztetek ami tisztazna ezt az egeszet.


19/f

2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!