Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Imádom az estéket/éjszakákat,...

Imádom az estéket/éjszakákat, akkor érzem csak igazán jól magam. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintem apámra (elhagyott minket régen) vezethető vissza,mert még nagyon régen (kicsi voltam) elvitt minket csomószor este 10 óra körül kecskeméti mcdonalds-ba és ahogy mentünk autóval láttam kecsó éjszakai fényeit, és beleszerelmesedtem...Amint beesteledik, azonnal mennék kocsikázni (ha lenne jogsim, most rakom le) egyszerűen imádom! Mikor fixim volt, mindig este 9-től hajnali 2-3 óráig is fixizgettem a városba :D

2016. szept. 17. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Én is imádom az éjszakát, de mellé a telet, a hideget, szèlvihart, ilyesmiket is :)
2016. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fúú én a telet utálom :D azt elfelejtettem mondani,hogy csak a nyári éjszakákat imádom,mikor rövidujjuban lehet lenni :D
2016. szept. 17. 16:26
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:

Én is sokszor szeretem ezeket, teljesen más az élet este.


Mondjuk nem a balhés, meg bulizós helyeket, hanem az esti csendet, nyugalmat, a kevés járművet, kevés embert. Meg este élénkülök meg igazán.

2016. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is éjszaka vagyok aktívabb. Neked lehet a régi emlékek miatt, de nézz utána az éjszakai bagoly jelenségnek is. :)
2016. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!