Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tescos zöld csomagolású...

Bogica0616 kérdése:

Tescos zöld csomagolású pelenkáról mi a véleményetek? Bevált, birja az éjszakákat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

A most nyolc éves gyerekemnek az volt a legjobb, lepipalta a Pampers pelenkát is.

Nem sokára szülök, ezt tervezem most is venni, remélem, h nem lett rosszabb a minősége.

2016. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Újszülöttnek ilyen szart venni? OMG....
2016. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az auchanos lila vált be a legjobban, semmi sem folyt ki belőle. A pampersből igen. A liberos jó, de drága. A tescos közepes, nagyon gyorsan megszívja magát.
2016. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2es azért mert tescos még nem szar. Hasonlít a pampershez. Csak fele annyi akciókor.

kérdező, mi most azt használjuk meg vagyok vele elégedve, én úgy vettem észre talán egy kicsivel még így is jobb a pampers éjjelre, de azért kibírja nálunk a 10-12 órát estétől reggelig.

2016. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ki szeretném próbálni, mivel a kórházban ajánlotta a csecsemős nővér, de bizonytalan voltam benne. Nappalra ezekszerint tökéletes. Estére pedig marad a Leberó. Én is úgy vettem észre, hogy attól még, hogy saját márkás egy nagyobb cég áll mögötte. A tesconak nincs saját gyára ahol csak saját márkás termékeket gyártanak.
2016. szept. 4. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elso kettonel bevalt.eloszor csak nappalra,a hig kaka kijott.de Ok mar 9 es 7 evesek.

Most a picinek is kiprobaltam es sajnos Neki nem jo.csak a liberoban marad benne a cucc.en nappal hasznalok pamperst,mert az vekonyabb mint a libero.de ejjelre csak a libero jo.

De ez nem biztos,hogy a pelus minosegi romlasa miatt van.a nagyoknak a libero nem jott be egyaltalan.

2016. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen jó volt, 2-es mérettől kezdve használtuk, éjjelt is kibírta simán (ellenben a fehér pampers pelussal). Szerintem mindenképp megéri kipróbálni a sajátmárkás pelenkákat,mert jóval olcsóbbak, mint a márkásak és többségük ugyanúgy megfelel a célnak.
2016. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, ugyan nem éjszakára, de nappalra tökéletesen bevált, nem ázik át, nem büdösödik, és fogja nem csak a pisit, hanem a székletet is. Nem dagad meg a pisitől, hanem eloszlik benne. Összességében elégedett vagyok vele.
2016. szept. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!